Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 30 березня, 02:21:21

Головне управління Міндоходів працює ефективно

17.08.2013   10:07

Начальник головного управління Міндоходів у Чернігівській області Андрій Лаврешов позитивно оцінив роботу підпорядкованого йому колективу за результатами семи місяців. Професіоналізм і досвід фахівців відомства, високий рівень організації роботи і партнерські стосунки з платниками податків дали відповідні результати.

Андрій Лаврешов

Андрій Лаврешов

До загального фонду державного бюджету з початку року платниками Чернігівщини сплачено 1млрд. 29 млн.грн. податків, зборів та інших обов’язкових платежів.

Основні надходження забезпечені за рахунок: податку на додану вартість якого зібрано майже 280 млн.грн., податку на прибуток – 196 млн.грн., плати за надра – 512,6 млн.грн., збору за спецвикористання лісових ресурсів – 7 млн.грн., збору у вигляді цільової надбавки до діючого тарифу на природний газ – 7,8 млн. грн.

До місцевих бюджетів забезпечено надходження 889 млн.грн., що на 7,8 відс., або на 64,6 млн. грн. більше аналогічного періоду минулого року.

Враховуючи надзвичайну соціальну важливість сплати податків і зборів нині колектив Головного управління Міндоходів аналізує резерви, щоб податки і збори у повному обсязі і вчасно надійшли до бюджетів і у серпні.

Останні новини Чернігівщини

Автопарк Чернігівщини поповнився на 6 шкільних автобусів 12:59

Волонтери Львівщини доставили з Польщі для Чернігівщини 6 автобусів.

Замість «грошової допомоги» громадянка втратила понад 32 тисячі гривень: поліція застерігає громадян від шахрайської схеми в Інтернеті 12:28

Поліцейські закликають громадян не переходити за сумнівними посиланнями в Інтернеті та не вводити секретні паролі своїх банківських карток на незнайомих та підозрілих веб-сайтах.

Чотири громади області приєдналися до швейцарсько-українського проєкту DECIDE 11:07

Чернігівська область стала п'ятим регіоном-партнером швейцарсько-українського проєкту DECIDE – «Децентралізація для розвитку демократичної освіти».