Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 30 березня, 01:03:10

Міліцейські експерти дивували малечу своїми навичками

17.08.2013   08:34

На Чернігівщині працівники вибухотехнічної служби демонстрували дітям свої вміння знешкоджувати небезпечні предмети.

В період літнього оздоровчого сезону на території Чернігівської області правоохоронцями проводяться загальнодержавні оперативно-профілактичні заходи під умовною назвою “Літо-2013”.

Так сьогодні працівники кримінальної міліції у справах дітей УМВС України в Чернігівській області спільно з міліцейськими вибухотехніками відвідали оздоровчий заклад для дітей “Дружба”.

Дітям цей день запам’ятається живим спілкування з правоохоронцями, позитивними емоціями та щасливими посмішками на обличчі.

Перегляд насиченої показової програми, підготовленої міліцейськими експертами-фахівцями, остаточно впевнили малечу в тому, що міліціонерів по праву відносять до захисників Вітчизни.

Вихованці закладу, затамувавши подих, спостерігали за знешкодженням кількох муляжів умовних бомб (усвідомлюючи, що на місці муляжу в реальному житті може опинитися справжній вибуховий пристрій – і привітний мужній офіцер буде змушений діяти так само, ризикуючи при цьому власним життям). Після видовищної частини заходу діти із задоволенням кинулися приміряти на себе спорядження вибухотехніка та фотографувалися з муляжами гранат.

Керівник закладу від імені всіх вихованців щиро подякувала гостям з міліції за проведений захід та висловила побажання частіше приїжджати до них у гості.

Останні новини Чернігівщини

Автопарк Чернігівщини поповнився на 6 шкільних автобусів 12:59

Волонтери Львівщини доставили з Польщі для Чернігівщини 6 автобусів.

Замість «грошової допомоги» громадянка втратила понад 32 тисячі гривень: поліція застерігає громадян від шахрайської схеми в Інтернеті 12:28

Поліцейські закликають громадян не переходити за сумнівними посиланнями в Інтернеті та не вводити секретні паролі своїх банківських карток на незнайомих та підозрілих веб-сайтах.

Чотири громади області приєдналися до швейцарсько-українського проєкту DECIDE 11:07

Чернігівська область стала п'ятим регіоном-партнером швейцарсько-українського проєкту DECIDE – «Децентралізація для розвитку демократичної освіти».