Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 13 червня, 14:23:37

З початку року в прокуратурі м.Чернігова було проведено дві координаційних наради керівників правоохоронних органів

17.08.2013   08:10Агенцiя

Рішення координаційних нарад – виконуються

руки

руки

Прокуратурою м. Чернігова постійно вживаються організаційні та координаційні заходи, спрямовані на забезпечення узгодженої роботи всіх правоохоронних органів для активної наступальної протидії злочинності, підвищення ефективності боротьби з нею, особливо з її організованими формами та корупцією.

Зокрема, з цією метою проводяться спільні координаційні наради керівників правоохоронних органів. Завданням таких нарад є визначення основних напрямів запобігання та протидії злочинності та корупції на основі аналізу та прогнозування тенденцій розвитку цих негативних явищ, а також розробка спільних заходів, спрямованих на своєчасне виявлення, розкриття, припинення та попередження злочинних проявів, усунення причин та умов, що їм сприяли.

З початку року в прокуратурі м.Чернігова було проведено дві координаційних наради керівників правоохоронних органів. Кожна з них визначила основні напрямки, на яких спільна робота правоохоронних органів міста потребує активізації, та визначила строки усунення наявних недоліків.

Вживаючи заходи, визначені на такій координаційній нараді, протягом першого півріччя прокуратурою і правоохоронними органами було досягнуто певних позитивних результатів. Зокрема, в результаті реалізації заходів з вивчення стану користування комунальним майном виявлено і відшкодовано до бюджету 56 тис. грн. заборгованості за орендовані приміщення. Активізовано роботу з профілактики злочинності, в результаті чого рівень рецидивної злочинності зменшився на 22%, кількість умисних вбивств, завдання тяжких тілесних ушкоджень і розбоїв зменшились на третину, кількість грабежів ‒ на 22% в порівнянні з аналогічним періодом минулого року. Активізовано боротьбу зі злочинністю в економічній сфері: виявлено 4 суб’єкта господарювання з ознаками фіктивності, щодо яких розпочато досудове розслідування за ст.205 Кримінального кодексу України (фіктивне підприємництво).

Згідно рішення координаційної наради керівників правоохоронних органів, яка відбулась 27 червня, протягом липня-вересня поточного року додаткові спільні заходи з запобігання і протидії злочинності та корупції мають бути вжиті на таких напрямках, як оперативно-розшукова діяльність, виявлення злочинів у сфері економіки та підприємництва, державних закупівель, профілактика вчинення злочинів у сфері обігу наркотичних засобів та порушень правил дорожнього руху. Також мають бути активізовані досудове розслідування та розкриття тяжких і особливо тяжких злочинів.

Як перший результат, на виконання одного з пунктів рішення зазначеної наради співробітниками ЧМВ УМВС України активізовано роботу з розшуку осіб, які переховуються від органів досудового розслідування і суду. Протягом липня встановлено місцезнаходження 7 таких осіб ‒ у червні було знайдено лише трьох.

Реалізацію інших завдань має бути завершено у серпні та вересні.


Прес-служба прокуратури м.Чернігова

Останні новини Чернігівщини

Дзвінок до нас – перший крок до здоров'я пацієнта: в Ніжинському районі на базі двох медзакладів запрацювали колцентри 17:20

Мова про Ніжинську центральну міську лікарню імені Миколи Галицького та Бахмацький міський центр первинної медико-санітарної допомоги, які за фінансової підтримки Уряду Німеччини перейшли на якісно новий рівень обслуговування населення.

Родини з новонародженими продовжують отримувати підтримку від міста 16:43

Одноразову допомогу при народженні дитини отримають ще 68 чернігівок, які зареєстровані в реєстрі територіальної громади й наразі перебувають у місті. Загальна сума виплат – 685 тис. грн.

Поліцейські застерігають мешканців Чернігівщини від шахрайств в Інтернеті під час купівлі-продажу товарів. 16:11

До поліції звернулася 40-річна мешканка Чернігова, яка на популярному сайті оголошень в Інтернеті розмістила пропозицію з продажу дитячого візочка.

Рятувальники Чернігівщини протягом минулої доби ліквідовували наслідки негоди в різних районах області 14:59

На Чернігівщині минулої доби внаслідок погіршення погодних умов у вигляді грози, зливи та шквалів бійці ДСНС прибрали повалені дерева, які перешкоджали руху автотранспорту та пішоходів.

Поліцейські Чернігівського району склали три адмінматеріали на нетверезого водія, що вчинив ДТП 14:36

Увечері в суботу 8 червня до поліції повідомили, що поблизу одного з сіл Михайло-Коцюбинської громади автомобіль з’їхав з розібраного мосту та завис на металевих конструкційних елементах споруди.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини