Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 18 червня, 15:03:23

Чернігів: рятувальники відпрацювали дії за сигналом “Збір – аварія”

17.08.2013   08:08

16 серпня о 05:00 у Чернігові керівництвом Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій оголошений навчальний збір особового складу за сигналом “Збір – аварія”.

Під час даного заходу відпрацьовано схему оперативного оповіщення й збору рятувальників, перевірено їх екіпіровку.

Потім колона спецтехніки вирушила в напрямку с. Новий Білоус Чернігівського району.

З прибуттям на місце виникнення умовної надзвичайної ситуації, рятувальники розгорнули Штаб і пересувний пункт управління. А це контрольно-пропускний пункт, намети груп управління, забезпечення, психологічної та медичної допомоги, командно-штабні машини, пункти відпочинку, харчування та особистої гігієни особового складу.

Далі, за ввідною керівництва Управління, рятувальники відпрацювали розрахунок сил і засобів, що потрібні в разі виникнення великомасштабної лісової пожежі.

Результати тренування показали, що особовий склад Управління Держслужби України з надзвичайних ситуацій у Чернігівській області вклався у відведений нормативний час для збору по тривозі, слідування до місця події та розгортання сил і засобів, а також готовий до дій за призначенням і спроможний виконати поставлені завдання.

Останні новини Чернігівщини

Оформила доставку товару, а натомість втратила 80 тисяч гривень: поліція Чернігівщини закликає громадян бути обачними під час торгових операцій в Інтернеті 10:37

Поліцейські застерігають мешканців Чернігівщини від шахрайств в Інтернеті під час купівлі-продажу товарів.

Понад 68 тисяч ВПО зареєстровано в регіоні: найбільше переселенців – в Чернігівському районі 10:35

Щоб всебічно забезпечити їх права та інтереси, соціальний захист, працевлаштування, надання психосоціальної, медичної та правової допомоги в області майже рік діє Рада з питань внутрішньо переміщених осіб при ОДА.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:32

Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 5 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 1 особа постраждала.

18 червня: цей день в Україні і світі

18 червня: цей день в Україні і світі 10:30

ДЕНЬ 846 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 846 RUSSIAN AGRESSION

 Жінки Чернігівщини освоюють чоловічі професії

Жінки Чернігівщини освоюють чоловічі професії 12:04

Таку тенденцію останнім часом спостерігають у службі зайнятості. На Чернігівщині наразі налічується близько 5 тисяч офіційних безробітних. Серед них 77,5 % жінок. На початок червня у базі даних служби зайнятості налічувалось 799 вакансій, на кожну з яких було 6 претендентів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини