Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 30 березня, 01:27:09

Чернігів: рятувальники відпрацювали дії за сигналом “Збір – аварія”

17.08.2013   08:08

16 серпня о 05:00 у Чернігові керівництвом Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій оголошений навчальний збір особового складу за сигналом “Збір – аварія”.

Під час даного заходу відпрацьовано схему оперативного оповіщення й збору рятувальників, перевірено їх екіпіровку.

Потім колона спецтехніки вирушила в напрямку с. Новий Білоус Чернігівського району.

З прибуттям на місце виникнення умовної надзвичайної ситуації, рятувальники розгорнули Штаб і пересувний пункт управління. А це контрольно-пропускний пункт, намети груп управління, забезпечення, психологічної та медичної допомоги, командно-штабні машини, пункти відпочинку, харчування та особистої гігієни особового складу.

Далі, за ввідною керівництва Управління, рятувальники відпрацювали розрахунок сил і засобів, що потрібні в разі виникнення великомасштабної лісової пожежі.

Результати тренування показали, що особовий склад Управління Держслужби України з надзвичайних ситуацій у Чернігівській області вклався у відведений нормативний час для збору по тривозі, слідування до місця події та розгортання сил і засобів, а також готовий до дій за призначенням і спроможний виконати поставлені завдання.

Останні новини Чернігівщини

Автопарк Чернігівщини поповнився на 6 шкільних автобусів 12:59

Волонтери Львівщини доставили з Польщі для Чернігівщини 6 автобусів.

Замість «грошової допомоги» громадянка втратила понад 32 тисячі гривень: поліція застерігає громадян від шахрайської схеми в Інтернеті 12:28

Поліцейські закликають громадян не переходити за сумнівними посиланнями в Інтернеті та не вводити секретні паролі своїх банківських карток на незнайомих та підозрілих веб-сайтах.

Чотири громади області приєдналися до швейцарсько-українського проєкту DECIDE 11:07

Чернігівська область стала п'ятим регіоном-партнером швейцарсько-українського проєкту DECIDE – «Децентралізація для розвитку демократичної освіти».