Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 3 грудня, 17:19:54

Як отримати путівку на оздоровлення за рахунок Фонду соціального страхування

16.08.2013   10:08Агенцiя

Одержати путівки за рахунок коштів Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності має право будь-яка застрахована особа, яка працює.

Це відбувається за посередництвом роботодавця, який повинен надати до Чернігівської міської виконавчої дирекції Фонду заявку, на підставі якої одержує путівки на санаторно - курортне лікування та розподіляє їх серед своїх працівників.

Оздоровлення проводиться в санаторно-курортних закладах всіх регіонів України.

В Чернігівській області застраховані особи можуть отримати санаторно-курортне лікування в санаторії "Остреч" (м. Мена урочище «Остреч»)

Одним з найцінніших багатств санаторія є місцева лікувальна торфогрязь та мінеральна вода, що за своїм складом аналогічна кримським мінеральним водам.

На базі санаторію проводиться лікування захворювань серцево-судинної системи, органів дихання нетуберкульозного характеру, опорно-рухового апарату, нервової системи та хребта, гінекологічних захворювань, порушень зору.

До послуг відпочиваючих – плавальний лікувальний басейн, кабінет термоконтрастних процедур (сауна), басейн вертикального хребетного витяжіння, підводний душ-масаж, кабінет гінекологічних мінеральних зрошень та гідроколонотерапії, біостимулюючий лазерний душ, кабінет гідропатії з усіма видами душів.

В здравниці працює клінічна лабораторія та кабінет функціональної діагностики.

Лікування проводять висококваліфіковані спеціалісти.

За путівку для лікування дитини у супроводі дорослого застрахована особа сплачує 10 відсотків її вартості, а для оздоровлення дорослого – 20.

За більш детальною інформацією звертатися за адресою: м. Чернігів, вул. Музикальна, 1-А або за телефонами: 678-236, 662-040.

Чернігівська міська виконавча дирекція обласного
відділення Фонду соціального страхування з
тимчасової втрати працездатності

Останні новини Чернігівщини

За втручання прокуратури до спеціального фонду охорони навколишнього природного середовища стягнуто майже 1,5 млн. грн.

За втручання прокуратури до спеціального фонду охорони навколишнього природного середовища стягнуто майже 1,5 млн. грн. 17:20

Рішенням Господарського суду Чернігівської області від 30.11.2022 задоволено позов прокурора та зобов’язано постійного лісокористувача відшкодувати майже 1,5 млн. грн шкоди,

У Чернігові поліцейські викрили місцевого мешканця у незаконному зберіганні наркотичних засобів

У Чернігові поліцейські викрили місцевого мешканця у незаконному зберіганні наркотичних засобів 17:15

Поліцейські Чернігівського районного управління поліції спільно з оперативниками регіонального Управління боротьби з наркозлочинністю в ході обшуку вилучили у жителя Чернігова два кілограми висушеного наркозілля.

Обласна школа керівника

Обласна школа керівника "Публічна бібліотека: сучасні виклики та орієнтири розвитку" 17:10

30 листопада у форматі онлайн на платформі ZOOM відбулася обласна школа керівника "Публічна бібліотека: сучасні виклики та орієнтири розвитку", яку щорічно організовує Чернігівська ОУНБ ім. В. Г. Короленка як методичний центр області.

3D-дизайнером допоможе стати служба зайнятості

3D-дизайнером допоможе стати служба зайнятості 10:56

Тривимірна, або 3D-графіка- це розділ комп'ютерної графіки для зображення об'ємних об'єктів,які максимально наближені до реальних. Саме цей вид графіки широко використовується в інженерному проектуванні, комп’ютерному моделюванні,анімації, мультиплікації, індустрії розваг тощо.

Чернігівська міськрада звернулася до Президента та Верховної ради з пропозицією заборонити діяльність рпц в Україні, її структурних підрозділів та залежних організацій

Чернігівська міськрада звернулася до Президента та Верховної ради з пропозицією заборонити діяльність рпц в Україні, її структурних підрозділів та залежних організацій 10:52

Неможливість функціонування в Україні російської православної церкви, її структурних підрозділів і залежних від неї організацій. Відповідне звернення на адресу Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, голів ОВА та Конституційного Суду України зробили депутати Чернігівської міської ради під час засідання сесії 30 листопада. Його винесла на розгляд своїх колег депутатка від "Європейської Солідарності" Ірина Соломаха.

АНОНСИ ПОДІЙ