Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 9 березня, 10:48:20

Вода і населення Чернігівщини. Статистика

14.08.2013   09:51

В Україні 67% домогосподарств користуються водою для пиття та приготування їжі з мережі водопостачання, кожне четверте – з криниці, колонки у своєму дворі, 3,7% – з громадської криниці, 2,4% домогосподарств воду для пиття та приготування їжі з інших джерел (купують тощо), 1,9% – з громадської колонки.

У той же час споживають воду, яку доставляє водовіз 0,7% домогосподарств та 0,3% – з джерела, річки, озера або ставка.

За даними вибіркового обстеження умов життя домогосподарств, майже дві третини домогосподарств Чернігівщини основним джерелом води, яку вони використовують для пиття та приготування їжі, вказали мережу водопостачання, третина домогосподарств використовує воду з криниці, колонки у своєму дворі, 6,6% – з громадської криниці та 1,1% – з громадської колонки.

Серед областей Поліського економічного району найгірше забезпечені централізованим водопостачанням домогосподарства Житомирщини (30,1%), для половини домогосподарств основним джерелом води, яку вони використовують для пиття та приготування їжі, є криниця або колонка у своєму дворі.

Важливими проблемами у сфері  охорони та раціонального використання водних ресурсів є незадовільний стан мереж водопостачання і водовідведення та каналізаційних очисних споруд. За даними Деснянського басейнового управління водних ресурсів області потужність очисних споруд області у 2012р. становила 66,3 млн.м3.
 

 

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 08:32

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 8 березня по 8:00 9 березня 2021 року.

Рух (Львів) – Десна (Чернігів) 0:4

Рух (Львів) – Десна (Чернігів) 0:4 08:17

Голи: Чепурненко, 21, Картушов, 43, Будківський, 63 (з пенальті), Гуцуляк, 65.

Вручаються підозри службовим особам лісогосподарського підприємства, які які своїми діями завдали збитків держави на суму понад 2,5 млн грн

Вручаються підозри службовим особам лісогосподарського підприємства, які які своїми діями завдали збитків держави на суму понад 2,5 млн грн 07:56

Під процесуальним керівництвом Чернігівської обласної прокуратури слідчим відділом УСБУ в Чернігівській області розслідується кримінальне провадження за фактами зловживання владою або службовим становищем, а також службової недбалості з боку службових осіб агролісогосподарського підприємства, розташованого на території Сновськогї громади (ч. 2 ст. 364 , ч.1 , ч. 2 ст. 367 КК України).