Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 28 січня, 11:37:14

Діяльність Державної екологічної інспекції у Чернігівській області у липні

09.08.2013   15:13Агенцiя

Протягом липня інспекторським складом Державної екологічної інспекції у Чернігівській області проведено 167 перевірок дотримання вимог природоохоронного законодавства України на 90 об’єктах різної форми власності, з них комплексно 60.

За результатами перевірок  складено 126 протоколів про адміністративні правопорушення. До адміністративної відповідальності притягнуто 115 осіб. Матеріали 10-ти справ передано у судові органи та 5-ти - у правоохоронні органи. Порушено одну кримінальну справу.

Загальна сума накладених штрафів склала 22,831 тис.грн., стягнуто 23,817 тис.грн., у тому числі при проведенні перевірок:

- у сфері поводження  з відходами до адміністративної відповідальності притягнуто 42 осіб. Накладено штрафів на суму 12,240 тис.грн., стягнуто 11,798 тис.грн.;

- у сфері державного  контролю за водними ресурсами  до адміністративної відповідальності притягнуто 25 осіб. Накладено штрафів на суму 3,196 тис.грн., стягнуто 3,995 тис.грн.;

- у сфері державного контролю за рослинним світом до адміністративної відповідальності притягнуто 18 осіб. Накладено штрафів на суму 2,686 тис.грн., стягнуто 1,836 тис.грн.;

- у сфері державного  контролю по забрудненню атмосферного повітря до адміністративної відповідальності притягнуто 13 осіб. Накладено штрафів на суму 1,836 тис.грн., стягнуто 2,941 тис.грн.

За результатами інспекційної діяльності у липні, пред’явлено 14 претензій та позовів за екологічні збитки на загальну суму 5023,444 тис.грн.

Загальна сума розрахованих збитків, завданих навколишньому природному середовищу, становить 5331,920 тис.грн.

За поточний період Державними інспекторами відділу екологічного та радіологічного контролю на митній території Чернігівської області перевірено 7200 одиниць пересувних транспортних засобів та 4537 вагонів.

Здійснено екологічний  контроль 52823,8 тон вантажів та радіологічний контроль 329232,8 тон вантажів.

Інспекторами  постів екологічного контролю притягнено до адміністративної відповідальності 6 порушників, накладено штрафів на суму 527 грн.

Громадський контроль у  галузі охорони навколишнього природного середовища Чернігівщини здійснюють громадські інспектори з охорони довкілля.

Спільно з державними інспекторами з охорони навколишнього природного середовища у Чернігівській області громадські інспектори з охорони довкілля беруть участь у перевірках, залучаються до рейдових перевірок по боротьбі з браконьєрством, а також під час проведення природоохоронних операцій та акцій. У липні здійснено 5 спільних рейд-перевірок дотримання вимог природоохоронного законодавства у галузі збереження рослинного та тваринного світу на території Чернігівської області.

 Тетяна Войтенко,
прес-служба Держекоінспекції
у Чернігівській області
http://eco-inspection.cn.ua

Останні новини Чернігівщини

Чернігівська область – одна з лідерів за темпами будівництва, – Андрій Прокопенко

Чернігівська область – одна з лідерів за темпами будівництва, – Андрій Прокопенко 10:38

Чернігівщина за підсумками 2019 року посіла 2 місце серед областей за темпами росту будівництва, піднявшись на 9 позицій порівняно з попереднім роком.

У Чернігові розпочинається реконструкція водопроводу на вулиці Промисловій

У Чернігові розпочинається реконструкція водопроводу на вулиці Промисловій 10:19

Відповідно до затвердженої інвестиційної програми КП «Чернігівводоканал», з 27.01.2020 розпочинається реконструкція водопроводу по вулиці Промисловій від вул. Попудренка до вул. Музичної.

Андрій Прокопенко: Чернігівська область має значний потенціал для створення нових інноваційних підприємств

Андрій Прокопенко: Чернігівська область має значний потенціал для створення нових інноваційних підприємств 10:17

Створення індустріального парку «Менський» є реальним прикладом впровадження інноваційної бізнес-ідеї на території об`єднаної територіальної громади. Кожна громада Чернігівщини у найближчій перспективі може приступити до реалізації інвестпроєктів, які б давали економічний ефект і таким чином залучати в область інвесторів.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 09:40

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 27 січня до 8:00 28 січня 2020 року.

На кордоні знову вилучили марихуану

На кордоні знову вилучили марихуану 08:56

Днями, до міжнародного автомобільного пункту пропуску «Сеньківка», пішки на вихід з України прибув 35-річний громадянин Молдови.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини