Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 6 грудня, 06:19:09

Жінка, яку грабіжник ледь не до смерті забив арматурою, майже півроку добивалася його ув'язнення. ВІДЕО

09.08.2013   15:09Агенцiя

Грабіжник забрав коштовності на 20 тисяч доларів і залишив жінку стікати кров'ю. Жертва грабіжника дивом вижила після нападу.

На Чернігівщині жертва грабіжника, яка дивом вижила після нападу, 5 місяців добивається його ув'язнення. Злодій забив Валентину Сеньок арматурою мало не до смерті у власній квартирі жінки, забрав коштовності на 20 тисяч доларів і зник. Вона пережила 8-годинну операцію на голові, назвала ім'я нападника, а коли виписалася із лікарні, зіткнулася з ним у черзі в магазині.

Невідомий увірвався до квартири Валентини о 4:00 ранку. Вона міцно спала і прокинулася лише від ударів металевим прутом по голові. "Сказав - ти будеш відпочивати в могилі, а я на – Канарах", - розповіла жертва грабіжника.
Пізніше медики нарахували 10 ударів по голові. На руці, якою вона закривалася від нападника, виявили 5 переломів. Коли жінці зробили рентген черепа, одразу повезли до операційної. Арматура у двох місцях пробила кістку і дивом не зачепила головний мозок. "Мене як пазли збирали. 9 осколків було від одного удару, 4 – від іншого. А інші 10 ударів зашивали", - розповідає Валентина. І все ж того ранку вона самостійно опритомніла.

Поки стікала кров'ю, нападник як міг розважався у сусідній кімнаті. "В кімнаті був включений телевізор – мультики він дивився, з’їв цукерки і розкидав фантики, був включений комп'ютер, він грався в ігри – в кубики", - зазначила жінка. Грабіжник, що забив жінку майже до смерті, гуляє на свободі   Валентина бачила нападника. І коли виписалася із лікарні, зіткнулася з ним у черзі в магазині. З'ясувалося, що чоловік, який мало не зробив її інвалідом, живе у будинку навпроти. І досі на волі.

"У нього багатий батько-мільйонер, який заплатить гроші. Він його постійно відкуповував і відкупить далі", - говорить потерпіла.

У чернігівських правоохоронців своя версія подій. Мовляв, жінка сама вчасно не повідомила про злочин. "У лікарню була доставлена наша потерпіла, яка спочатку сказала, що отримала побутову травму. У своєму допиті вона не вказала низку обставин, в тому числі і з ким розпивала спиртні напої, чим ускладнила подальше розслідування", - заявив перший заступник керівника міліції області Олександр Люборець.

Нападника шукали 5 місяців, а знайшли за 2 дні, коли прокуратура почала перевіряти дії слідчих. Тут здивувалися і позицією медиків, які чомусь не повідомили правоохоронців про жорстоке побиття жінки, тоді як вона сама після важкої операції не могла звернутися в міліцію.

"Прокуратурою області внесено подання начальнику обласної міліції, в якому поставлене питання щодо проведення службової перевірки і притягнення до відповідальності винних працівників міліції, поставлене питання щодо проведення перевірки у медичному закладі", - зазначив керівник управління прокуратури Чернігівської області Анатолій Біленко.

Чи було затягування слідства, має з'ясувати службова перевірка. Але головного підозрюваного таки затримали, з ним проводять слідчі дії.

Валентина Сеньок тим часом встановила на дверях додатковий замок, щоб хоч якось себе захистити.

Кореспондент ТСН Алла Скорик.

Останні новини Чернігівщини

ТОП 5 послуг для людей з інвалідністю від служби зайнятості

ТОП 5 послуг для людей з інвалідністю від служби зайнятості 08:55

Протягом січня-листопада 2025 року послугами Чернігівської обласної служби скористалися понад 1,3 тис. людей з інвалідністю.

До суду направлено справу трьох російських командирів, причетних до загибелі 20 людей у Чернігові 08:48

Прокурори Чернігівської обласної прокуратури у порядку спеціального досудового розслідування направили до суду обвинувальний акт стосовно командира 35-ї окремої мотострілецької бригади 41-ї загальновійськової армії Центрального військового округу зс рф та двох підлеглих командирів батальйонних тактичних груп.

На Чернігівщині внаслідок ворожої атаки поранені двоє людей: поліція документує воєнні злочини росіян

На Чернігівщині внаслідок ворожої атаки поранені двоє людей: поліція документує воєнні злочини росіян 08:47

Вчорра вдень російська армія ударила безпілотниками по місту Городня Чернігівського району.

 Агентство Enabel передало Чернігівському центру крові нову автівку і допоможе з ремонтом приміщення

Агентство Enabel передало Чернігівському центру крові нову автівку і допоможе з ремонтом приміщення 08:45

У Чернігові підписали меморандум між ОВА, Бельгійським агентство з міжнародного співробітництва Enabel, Центром крові і підрядником щодо капітального ремонту будівлі Центру. У проєкті також передбачена термомодернізація.

5 грудня: цей день в Україні і світі

5 грудня: цей день в Україні і світі 08:36

День 1381 Російська агресія - Day 1381 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини