Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 16 жовтня, 23:48:59

На Чернігівщині аграрії готуються до посіву озимих

09.08.2013   12:12Агенцiя

08 серпня 2013 року, у Щорсі відбулася обласна зональна нарада з питань організованого проведення посіву озимих культур під урожай 2014 року.

У засіданні взяли участь начальники управлінь агропромислового розвитку райдержадміністрацій, начальники відділів рослинництва, механізації і керівники сільськогосподарських підприємств Семенівського, Корюківського, Щорського, Городнянського, Ріпкинського та Чернігівського районів

В практичній частині  наради учасники ознайомилися з роботою виробничих ділянок та з особливостями технологічних операцій підготовки площ під озимі культури в умовах Щорського району (поліська частина області) агропідприємств  СТОВ «Щорссільгоспсервіс» і ПСП «Яна Плюс». Зокрема, на ПСП «Яна Плюс» оглянули будівництво елеватора потужністю 30 тис. тонн. На даному об’єкті вже побудоване зерносховище, встановлені ваги і сушильне обладнання. Стан підготовки, технологічні особливості та організаційні заходи щодо посіву озимих культур в поточному році обговорено на пленарній частині зустрічі.

Аналогічна нарада була проведена 06 серпня 2013 року у Менському районі на базі ФГ «Бутенко». У ній взяли участь аграрії Менського, Куликівського, Сосницького, Коропського, Борзнянського та Новгород-Сіверського районів.

Ще одна зустріч пройде в Носівському районі на базі Носівської селекційно-дослідна станція Інституту сільськогосподарської мікробіології та АПВ НААН. На засідання будуть запрошені представники Бахмацького, Бобровицького, Варвинського, Ічнянського, Козелецького, Ніжинського, Носівського, Прилуцького, Срібнянського і Талалаївського районів.

Прес-служба Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації

Останні новини Чернігівщини

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 15:42

Протягом останньої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

Конкурс на залучення бюджетних коштів для надання соціальних послуг

Конкурс на залучення бюджетних коштів для надання соціальних послуг 14:55

Управління охорони здоров’я Чернігівської облдержадміністрації проводить конкурс на залучення бюджетних коштів для надання соціальних послуг.

Про норми температурного режиму у дитсадках і школах

Про норми температурного режиму у дитсадках і школах 14:43

Відповідно до Санітарного регламенту дошкільні навчальні заклади повинні мати централізовану чи безпечну автономну систему теплопостачання, спроможну забезпечити оптимальні показники мікроклімату.

Про плату за навчання у закладах позашкільної мистецької освіти Чернігова: хто має право на пільги

Про плату за навчання у закладах позашкільної мистецької освіти Чернігова: хто має право на пільги 14:41

У Чернігові затвердили новий розмір плати за навчання у закладах позашкільної мистецької освіти, який діятиме з 1 січня 2020 року, повідомляє прес-служба Чернігівської міської ради.

Наслідки лікарської помилки - смерть 2 осіб: породіллі та новонародженого

Наслідки лікарської помилки - смерть 2 осіб: породіллі та новонародженого 14:20

За принципової позиції сторони обвинувачення Чернігівським апеляційним судом 09.10.2019 відмовлено у задоволенні безпідставних та необґрунтованих скарг обвинуваченого та представника цивільного відповідача (районної лікарні) на вирок суду першої інстанції від 05.03.2019.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини