Найбільше чиновників на тисячу населення зафіксовано на Чернігівщині
Найбільша кількість чиновників, зважаючи на чисельність населення, станом на 1 січня цього року припадає на Чернігівську, Кіровоградську, Житомирську, Сумську та Тернопільську області. Це випливає зі статистики, яку Тиждень.ua надало Національне агентство України з питань державної служби.
За даними агентства, у Чернігівській області загальна кількість державних службовців та посадовців органів місцевого самоврядування становить 11 тис. 963 особи, тоді як кількість населення регіону, за офіційною статистикою станом на 1 січня, – 1 млн 77 тис 800 осіб. Тобто на кожну тисячу населення - 11 чиновників.
Крім цього, 10 чиновників на тисячу осіб населення зафіксовано у Кіровоградській області (кількість державних службовців та посадовців органів місцевого самоврядування – 10 тис. 109, населення – 995 тис 200 осіб), по 9 – у Житомирській (чиновників – 12 тис. 246, населення – 1 млн 268 тис. 900 осіб), Сумській (чиновників – 10 тис. 769, населення – 1 млн 143 тис. 200 осіб) і Тернопільській (чиновників – 9709, населення – 1 млн 77 тис. 300 осіб) областях
Нагадаємо, за даними Національного агентства України з питань державної служби, загальна кількість держаних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування в Україні становить 372 тис. 856 осіб станом на початок цього року. Найбільше з них - жінок - 285 тис. 765, що складає 76,6% від загальної кількості.
Останні новини Чернігівщини
Займалися наркобізнесом: до 9 років за ґратами засуджено учасниць злочинної групи, які збували психотропи в Ніжині 14:10
За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської обласної прокуратури визнано винними двох учасниць організованої злочинної групи у незаконному зберіганні з метою збуту та збуті психотропних речовин.
У Батурині вшанували пам’ять жертв трагедії 1708 року 14:07
Війська російської імперії 13 листопада 1708 року буквально стерли з лиця землі столицю Гетьманщини Батурин разом з усіма мешканцями.
Ще три громади Чернігівщини презентували проєкти безбар’єрних маршрутів 14:03
Мова про Бобровицьку, Любецьку та Козелецьку ТГ, які вчора представили свої концепти на онлайн-засіданні обласного комітету забезпечення доступності осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та транспортної інфраструктури.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 13:56
Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечну подію, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду. Внаслідок цієї події 1 особа постраждала.
За незаконну риболовлю порушник сплатить до бюджету понад 125 тис.грн. 10:12
13 листопада 2025 року Чернігівським рибоохоронним патрулем в ході проведення спільного рибоохоронного рейду разом з працівниками Сектору водної поліції Чернігівського РУП ГУНП у Чернігівській області на водоймах Чернігівського району викрито грубе порушення Правил рибальства.