Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 2 червня, 08:07:26

Реактивники 1-ої окремої танкової бригади відстрілялися на “відмінно” та “добре”

07.08.2013   08:07

На полігоні 1-ї окремої танкової бригади, яка дислокується у селищі Гончарівське що на Чернігівщині, офіцери-реактивники виконали індивідуальні залікові вогневі завдання з бойовою стрільбою з систем залпового вогню БМ 21 “Град”.

Як зазначив виконуючий обов’язки начальника артилерії бригади підполковник Володимир Кириченко основна увага приділялась підвищенню професійності офіцерів та роботі сержантів під час підготовки та ведення вогню підрозділами артилерії.

– Офіцери виконали завдання тільки на “добре” та “відмінно”, що підтвердило високий рівень їхньої професійної підготовленості, а склад екіпажів здобув добру практику у діях на вогневих позиціях, – оцінив дії підлеглих офіцер.

Підсумовуючи роботу обслуги “Градів” в кращій бік командування відмітило військовослужбовців військової служби за контрактом – командира бойової машини молодшого сержанта Юрія Душенка та старшого навідника старшого солдата Павла Черніченко.

Останні новини Чернігівщини

Козелецький район: піротехніки ДСНС знищили артилерійський снаряд часів Другої світової війни

Козелецький район: піротехніки ДСНС знищили артилерійський снаряд часів Другої світової війни 08:00

1 червня о 13:10 фахівцями групи піротехнічних робіт та підводного розмінування Аварійно-рятувального загону спецпризначення Управління ДСНС України у Чернігівській області знищено артилерійський снаряд калібром 100 мм часів Другої світової війни.

З червня 2020 року відновлює роботу прес-центр

З червня 2020 року відновлює роботу прес-центр "Чернігівський вибір" 07:43

Головне завдання прес-центру "Чернігівський вибір" – організація на постійній основі заходів різного типу (прес-конференції, брифінги, круглі столи, експертні зустрічі, комунікативні площадки і т.п.) та надання організаційної та методичної допомоги засобам масової інформації та експертам під час підготовки матеріалів.

2 червня - День здорового харчування, відмови від надмірностей у їжі

2 червня - День здорового харчування, відмови від надмірностей у їжі 07:29

«Ми Не створені для їжі, а їжа створена для нас» - цей вислів можна без сумнівів назвати девізом борців з зайвими калоріями. Одні представники цієї категорії громадян дотримуються такого переконання зважаючи на прагнення до ідеальних форм, інші - з бажання якомога довше залишатися здоровими.

АНОНСИ ПОДІЙ