Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 29 листопада, 22:02:33

Пожежонебезпека арсеналів Збройних сил України під надійним контролем

06.08.2013   12:13Агенцiя

За окремим дорученням Міністра оборони України військовослужбовцями служби пожежної безпеки Збройних Сил України спільно з представниками Державної служби з надзвичайних ситуацій проведено моніторинг стану пожежної безпеки на арсеналах Прилуцького та Ічнянського гарнізонів.

Актуальність полягає в тому, що перевірка проводилася саме в пожежонебезпечний період.
 
Під час перевірки стану пожежної та техногенної безпеки на арсеналах військовослужбовці діяли злагоджено, свої обов'язки виконували бездоганно, за що отримали позитивну оцінку керівництва.
 
Як зазначив начальник служби пожежної безпеки (м. Чернігів) Північного територіального відділу пожежної безпеки підполковник Олександр Мерцалов, командування арсеналів приділяє велику увагу покращенню стану пожежної безпеки на території військових частин. Навички військовослужбовців пожежних підрозділів удосконалюються шляхом оголошення навчальних пожежних тривог та проведенням пожежно-тактичних навчань. 

 

 

 

 


 

Останні новини Чернігівщини

Різдвяний піст, або Пилипівка: тривалість, обмеження у їжі, прикмети та повір’я

Різдвяний піст, або Пилипівка: тривалість, обмеження у їжі, прикмети та повір’я 11:44

Різдвяний піст щорічно розпочинається 28 листопада, а закінчується на Святвечір – 6 січня. Триває він 40 днів, тому однією з його назв є Мала Чотиридесятниця (Великою є Чотиридесятниця перед Великоднем).

9 ідей, як прикрасити дім до різдвяних свят своїми руками 11:39

Щоб зустріти різдвяні свята у всеозброєнні, потрібно вже восени починати думати про прикрашання будинку. Гірлянди, свічники, різдвяні вінки, ялинка з дощику або гілок – все це створює казковий настрій, змушує вірити в диво і чекати свят з нетерпінням.

Смачні рецепти вихідного дня: новорічне печиво

Смачні рецепти вихідного дня: новорічне печиво 11:23

Пеките имбирное, яблочно-карамельное, шоколадное печенье всевозможных форм, украшайте глазурью, дарите друзьям или вешайте на ёлку. Если, конечно, сможете устоять и не съесть всё сразу.

Гороскоп на наступний тиждень 30 листопада - 6 грудня 2020 року

Гороскоп на наступний тиждень 30 листопада - 6 грудня 2020 року 11:03

Тиждень починається з повного місяця, він же напівтіньове місячне затемнення на висхідному місячному вузлі в знаку Близнюки 30 листопада об 11:43 за київським часом, яке відкриває коридор затемнень осінь – зима 2020. Місячне затемнення вносить спотворення в чуттєву сферу, в особисті взаємини, знижує інстинкт самозбереження. Нове входить в наше життя, з'являється необхідність оновитися і залишити старе.