Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 7 квітня, 05:11:20

Правова допомога засудженим

06.08.2013   12:06Агенцiя

Навіть знаходячись у Чернігівському слідчому ізоляторі, засуджені мають можливість безкоштовно отримати юридичну консультацію. Така робота стала реальною завдяки співпраці представників обласної пенітенціарної служби та обласного управління юстиції.

Конституція України та ряд нормативно-правових актів дають право громадянам безкоштовно отримувати правову допомогу. Саме з цією метою створені громадські приймальні при управлінні юстиції та інших органах виконавчої влади. Особи, які відбувають покарання й не можуть прийти та проконсультуватися, отримують юридичну допомогу за місцем перебування.

Правоосвітня робота в органах та установах виконання покарань є основними з аспектів та напрямків діяльності державної пенітенціарної служби України в області. На Чернігівщині існує шість установ виконання покарань, в яких утримується понад дві тисячі осіб.

Майже третина з них втратила соціальні стосунки повністю або частково. 10 % із засуджених – це неповнолітні ув’язнені. Саме ці категорії потребують особливої правової допомоги, консультацій, знання своїх прав та обов’язків під час ізоляції від суспільства.

Останні новини Чернігівщини

Ніжин: щотижнева розширена оперативна нарада при міському голові. Інформація керівників медичних установ

Ніжин: щотижнева розширена оперативна нарада при міському голові. Інформація керівників медичних установ 13:55

6 квітня відбулась щотижнева розширена оперативна нарада під головуванням міського голови Анатолія Лінника. На період карантинного режиму змінений формат наради, щоб мінімізувати перебування великої кількості людей.

У Чернігові про одиноких літніх людей піклуються фахівці двох територіальних центрів

У Чернігові про одиноких літніх людей піклуються фахівці двох територіальних центрів 13:49

У Чернігові про самотніх людей похилого віку, які вже потребують сторонньої допомоги, піклуються, зокрема, фахівці територіальних центрів соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Деснянської та Новозаводської районних у місті Чернігові рад.

Поліцейські інформують: ТОП-3 аварійно-небезпечних ділянок Чернігівської області

Поліцейські інформують: ТОП-3 аварійно-небезпечних ділянок Чернігівської області 13:45

За поліцейською статистикою, аварії на Чернігівщині найчастіше траплялися у світлий час доби. За видами транспорту учасниками ДТП у 83,5% були легкові автівки, у 10,5% – вантажівки та у 6% мототранспорт.

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно 11:22

Епідемічна ситуація щодо захворюваності на грип та ГРВІ як в Україні, так і в області відповідає середньорічному рівню для даної пори року.

Упродовж минулого тижня надзвичайники врятували 1 особу та 274 рази залучались до ліквідації пожеж, надзвичайних подій

Упродовж минулого тижня надзвичайники врятували 1 особу та 274 рази залучались до ліквідації пожеж, надзвичайних подій 11:14

Упродовж минулого тижня з 30 березня по 6 квітня щоденно в підрозділах Управління ДСНС України у Чернігівській області перебувало на цілодобовому чергуванні 196 чоловік особового складу та 61 одиниця спеціальної техніки.