Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 29 листопада, 22:22:53

Правова допомога засудженим

06.08.2013   12:06Агенцiя

Навіть знаходячись у Чернігівському слідчому ізоляторі, засуджені мають можливість безкоштовно отримати юридичну консультацію. Така робота стала реальною завдяки співпраці представників обласної пенітенціарної служби та обласного управління юстиції.

Конституція України та ряд нормативно-правових актів дають право громадянам безкоштовно отримувати правову допомогу. Саме з цією метою створені громадські приймальні при управлінні юстиції та інших органах виконавчої влади. Особи, які відбувають покарання й не можуть прийти та проконсультуватися, отримують юридичну допомогу за місцем перебування.

Правоосвітня робота в органах та установах виконання покарань є основними з аспектів та напрямків діяльності державної пенітенціарної служби України в області. На Чернігівщині існує шість установ виконання покарань, в яких утримується понад дві тисячі осіб.

Майже третина з них втратила соціальні стосунки повністю або частково. 10 % із засуджених – це неповнолітні ув’язнені. Саме ці категорії потребують особливої правової допомоги, консультацій, знання своїх прав та обов’язків під час ізоляції від суспільства.

Останні новини Чернігівщини

Різдвяний піст, або Пилипівка: тривалість, обмеження у їжі, прикмети та повір’я

Різдвяний піст, або Пилипівка: тривалість, обмеження у їжі, прикмети та повір’я 11:44

Різдвяний піст щорічно розпочинається 28 листопада, а закінчується на Святвечір – 6 січня. Триває він 40 днів, тому однією з його назв є Мала Чотиридесятниця (Великою є Чотиридесятниця перед Великоднем).

9 ідей, як прикрасити дім до різдвяних свят своїми руками 11:39

Щоб зустріти різдвяні свята у всеозброєнні, потрібно вже восени починати думати про прикрашання будинку. Гірлянди, свічники, різдвяні вінки, ялинка з дощику або гілок – все це створює казковий настрій, змушує вірити в диво і чекати свят з нетерпінням.

Смачні рецепти вихідного дня: новорічне печиво

Смачні рецепти вихідного дня: новорічне печиво 11:23

Пеките имбирное, яблочно-карамельное, шоколадное печенье всевозможных форм, украшайте глазурью, дарите друзьям или вешайте на ёлку. Если, конечно, сможете устоять и не съесть всё сразу.

Гороскоп на наступний тиждень 30 листопада - 6 грудня 2020 року

Гороскоп на наступний тиждень 30 листопада - 6 грудня 2020 року 11:03

Тиждень починається з повного місяця, він же напівтіньове місячне затемнення на висхідному місячному вузлі в знаку Близнюки 30 листопада об 11:43 за київським часом, яке відкриває коридор затемнень осінь – зима 2020. Місячне затемнення вносить спотворення в чуттєву сферу, в особисті взаємини, знижує інстинкт самозбереження. Нове входить в наше життя, з'являється необхідність оновитися і залишити старе.