Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 1 грудня, 19:40:43

У навчальному центрі “Десна” урочисто відкрили монумент памяті воїнів-афганців

06.08.2013   07:30

Гранітний монумент пам’яті воїнів-афганців урочисто відкрили у 169-му навчальному центрі Сухопутних військ Збройних Сил України, що дислокується у селищі Десна на Козелеччині.

У заході взяли участь військовослужбовці навчального центру, представники Козелецької райдержадміністрації, ветерани-афганці з різних куточків області, а також жителі та гості селища.

Під час урочистостей багато говорилося про страшний урок Афганської війни, мужність і героїзм наших воїнів, які проявили доблесть, честь і героїзм на незрозумілій для себе війні.

– Честь і шана воїнам Афганістану, – звернувся до присутніх заступник начальника 169-го навчального центру Сухопутних військ Збройних Сил України з виховної роботи полковник Юрій Зубрицький. – Їх приклад для нас, військових, має дуже велике значення.

Спеціально у музеї навчального центру відведений окремий куточок, присвячений Афганській війні. На дошці пошани є прізвища всіх військових району та області, які виконували свій інтернаціональний обов’язок в мусульманській державі. Цей монумент – це виховання нового покоління, яке стоїть у військовому строю. На їх традиціях ми виховуватимемо нових захисників Вітчизни, – далі наголосив офіцер.

Пам’ятник встановили навпроти гарнізонного Будинку офіцерів. На ньому зображений юнак у військовій формі Радянського Союзу з автоматом Калашникова у руках, навколо нього гірські хребти і перевали, а високо у небі кружляє військовий вертоліт.

Настоятель місцевого храму освятив гранітний монумент та відправив святу літургію в пам’ять воїнам-афганцям, які не повернулися додому.

Урочистості завершилися показовим виступом розвідувального підрозділу 300-го навчального танкового полку та концертом творчих колективів області, під час якого лунали пісні на афганську тематику.

Останні новини Чернігівщини

«Розумовські зустрічі»: вперше за участі глави роду Розумовських 13:32

«Розумовські зустрічі» – це зустріч ліриків і фізиків», де поєднуються гуманітарні та технологічні підходи, створюючи особливих дух конференції.

“Барвиста Україна” “Сіверських клейнодів” 12:56

Культура українського народу багатогранна і розмаїта. Кожен регіон має свої звичаї, своє звучання, свою душу. А, разом з тим, українська культура — єдине ціле, в якому різнобарв’я мистецьких традицій складається в єдину картину — в те, що зветься “Барвиста Україна”.

Поліція розслідує обставини ДТП за участю неповнолітніх у Прилуках 12:50

30 листопада близько 18:30 до поліції надійшло повідомлення про ДТП у Прилуках. Поліцейські встановили, що 14-річний хлопець, керуючи автомобілем «Porsche Cayenne», допустив зіткнення з вантажним автомобілем, що перебував на проїзній частині дороги.

Поліція затримала водія, який спричинив смертельну ДТП у Ніжині 12:45

Ніжинські поліцейські затримали водія легковика, який допустив наїзд на двох жінок-пішоходів на пішохідному переході в Ніжині. Внаслідок ДТП одна жінка загинула, а друга зазнала травм.

Інженера з технічного нагляду підозрюють у службовій недбалості зі збитками понад 300 тис. грн

Інженера з технічного нагляду підозрюють у службовій недбалості зі збитками понад 300 тис. грн 12:41

За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру інженеру з технічного нагляду у службовій недбалості, що спричинило тяжкі наслідки (ч. 2 ст. 367 КК України).

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини