Житлові умови населення області. ДОВІДКА
За даними вибіркового обстеження умов життя домогосподарств, абсолютна більшість сімей області (97,2%) має окреме житло (в Україні – 94%), у той же час 2,5% мешкають у гуртожитках, 0,3% – у комунальній квартирі.
У власному житлі проживають 95,2% домогосподарств, у державному – 1,3%, у відомчому – 0,4%, винаймає житло у фізичних осіб – 3,1%.
Більше третини домогосподарств (38,2%) мешкає у двох кімнатах, третина – у трьох, майже кожне шосте – в одній кімнаті, 11,2% – у чотирьох і більше кімнатах.
Суттєва частка домогосподарств (70,4%) області забезпечені житловою площею понад необхідну санітарну норму – 13,65м2 на одну особу.
Розподіл домогосподарств за ступенем комфортності житла показав, що централізованим газопостачанням користується три чверті домогосподарств області, балонним газом – кожне шосте.
Індивідуальною системою опалення обладнане житло 41,9% сімей, центральним опаленням – 29,8%. Водопровід має 64,4% сімей, каналізацію – 62,8%, гаряче водопостачання (централізоване або автономне) чи газову колонку – 54,6%.
Останні новини Чернігівщини
У Чернігові презентували результати освітнього проєкту «Професії майбутнього» 12:29
27 березня у мейкерському просторі Peremoha Lab при Національному університеті «Чернігівська політехніка» відбувся медіа-день, під час якого студенти та студентки політехніки презентували результати освітнього проєкту «Професії майбутнього».
Виставка фотокартин «Доторки до душі» Ксенії Лучистої 12:26
25 березня в Мистецькій вітальні Чернігівської ОУНБ імені Софії та Олександра Русових відбулася презентація виставки світлин на полотні «Доторки до душі» фотографки Ксенії Лучистої.
Власна справа у 21: історія молодого підприємця Едуарда Довбаха 12:23
Сучасна українська молодь дедалі частіше доводить: успіх не приходить випадково — його створюють наполегливістю, сміливістю та вірою у власні сили. Саме таку історію має 21-річний підприємець із Коропа Едуард Довбах, який, скориставшись державною підтримкою, зміг перетворити свою ідею на реальний бізнес.
Реабілітація, спорт, власна справа: які можливості доступні для ветеранів Корюківщини та Новгород-Сіверщини 12:03
Як ветерану відкрити бізнес, пройти реабілітацію або звернутися за необхідною медичною допомогою? Про ці та інші послуги, доступні для захисників Чернігівщини, говорили днями на зустрічі в Корюківській РВА.
На Ніжинщині поліцейські затримали підозрюваного у збуті наркотиків 11:59
Носівські оперативники задокументували декілька фактів збуту наркотичних засобів, до яких причетний мешканець одного із сіл Ніжинського району. Зловмисника затримали, йому загрожує до 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна.