Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 2 квітня, 07:53:31

У Чернігові знову працюватиме літня волонтерська школа

31.07.2013   09:58

У Чернігові скоро розпочнеться традиційна літня волонтерська школа. Вона проходитиме з 1 до 3 серпня на базі с. Количівка для 15 волонтерів із числа активної студентської та учнівської молоді міста.

Про особливості реалізації цієї корисної ініціативи розповіла керівник проекту, голова Чернігівської міської молодіжної громадської організації «Міський молодіжний центр «Жменя» Регіна Гусак. Вона, зокрема, відзначила визначальну роль у впровадженні такої ідеї Чернігівського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, який постійно надає підтримку розвитку волонтерського руху в обласному центрі.

Школа волонтерів має на меті формування в молодих людей навичок та вмінь, які можуть бути використані у волонтерській діяльності. Це, наприклад, організація збору коштів, проведення заходів відповідної тематики, формування толерантного ставлення до дітей з особливими потребами.

За словами директора Центру СССДМ Тетяни Кузнецової-Молодчої, за десять років існування школа підготувала близько 1000 волонтерів. «Сьогодні ми маємо надійних помічників із числа своїх вихованців, які прийшли працювати фахівцями з соціальної роботи», - каже директор центру.

Багаторічний тренер школи волонтерів Наталія Волинець навіть продемонструвала кілька вправ, які дозволяють краще зрозуміти дітей з особливими потребами і відчути їхнє світосприйняття. Вона уточнила, що навчання майбутніх волонтерів органічно поєднує теоретичну та практичну частини, а головне – вчить бути людяними й милосердними.

Також у рамках проекту заплановано випустити методичний «Путівник волонтера», що міститиме поради волонтеру й корисні практичні розробки для волонтера-початківця.

Партнери проекту: Департамент сім’ї, молоді та спорту обласної державної адміністрації, Чернігівський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Чернігівська міська громадська організація «Євроклуб», благодійний фонд «Поліський оберіг» та інститут післядипломної педагогічної освіти ім. К.Д.Ушинського.

Останні новини Чернігівщини

«Творча майстерня» для дітей: поліцейські Чернігівщини продовжують проводити арт-терапевтичні заходи 12:19

Психологи Головного управління Національної поліції Чернігівської області продовжують роботу в напрямку арт-терапії «Творча майстерня» для дітей поліцейських, які на собі відчули всі страхи бойових дій у Чернігові та потребують психологічної підтримки.

Як пройти реабілітацію після ампутації та встановити протез за державної підтримки 12:07

Війна кардинально змінила життя мільйонів українців — як цивільних, так і військових.

Дитячим будинкам сімейного типу Чернігівщини надали допомогу від першої леді України Олени Зеленської 12:05

У Чернігівській області вже вдруге дитячі будинки сімейного типу отримали благодійну допомогу від першої леді Олени Зеленської.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини