Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 16 жовтня, 23:44:53

Міліціонери подарували дітям свято

27.07.2013   13:04

У рамках операції “Літо-2013” працівники сектору кримінальної міліції у справах дітей УМВС України в Чернігівській області спільно з кінологами влаштували дітлахам, що відпочивають у оздоровчих таборах “Електронік” та “Барвінок”, показові виступи службових собак.

Міліціонери часті гості у таборах відпочинку, адже вони вносять різноманіття у дозвілля дітей. І цього разу візит правоохоронців став для дітей яскравим святом, на якому відпочивальники ознайомилися з використанням службових собак у повсякденній міліцейській діяльності.

Спочатку діти поспілкувалися з оперуповноваженим сектору кримінальної міліції у справах дітей капітаном міліції Оксаною Зубець. У невимушеній атмосфері міліціонер нагадала підліткам про необхідність належної поведінки на території табору, разом діти повторили правила безпечної поведінки на воді та в побуті, а старшим нагадали про недопущення вживання спиртних напоїв, наркотичних речовин та тютюнопаління.

Із захопленням вихованці слухали розповідь кінолога як несуть службу міліцейські собаки, як вони затримують злочинців і шукають наркотики ї вибухівку. Гучними аплодисментами супроводжували дітлахи виступ чотирилапих помічників правоохоронців. Крім різних трюків, службові собаки показували свою майстерність, безпомилково розшукуючи сховані дітьми речі. Всі присутні отримали масу позитивних емоцій і довго ділилися враженнями.

Останні новини Чернігівщини

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 15:42

Протягом останньої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

Конкурс на залучення бюджетних коштів для надання соціальних послуг

Конкурс на залучення бюджетних коштів для надання соціальних послуг 14:55

Управління охорони здоров’я Чернігівської облдержадміністрації проводить конкурс на залучення бюджетних коштів для надання соціальних послуг.

Про норми температурного режиму у дитсадках і школах

Про норми температурного режиму у дитсадках і школах 14:43

Відповідно до Санітарного регламенту дошкільні навчальні заклади повинні мати централізовану чи безпечну автономну систему теплопостачання, спроможну забезпечити оптимальні показники мікроклімату.

Про плату за навчання у закладах позашкільної мистецької освіти Чернігова: хто має право на пільги

Про плату за навчання у закладах позашкільної мистецької освіти Чернігова: хто має право на пільги 14:41

У Чернігові затвердили новий розмір плати за навчання у закладах позашкільної мистецької освіти, який діятиме з 1 січня 2020 року, повідомляє прес-служба Чернігівської міської ради.

Наслідки лікарської помилки - смерть 2 осіб: породіллі та новонародженого

Наслідки лікарської помилки - смерть 2 осіб: породіллі та новонародженого 14:20

За принципової позиції сторони обвинувачення Чернігівським апеляційним судом 09.10.2019 відмовлено у задоволенні безпідставних та необґрунтованих скарг обвинуваченого та представника цивільного відповідача (районної лікарні) на вирок суду першої інстанції від 05.03.2019.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини