Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 16 жовтня, 23:56:48

Аби омріяна подорож видалася безпечною

27.07.2013   10:18Агенцiя

Основним завданням працівників Державтоінспекції є профілактика аварійності на автошляхах. А найвищою оцінкою роботи правоохоронців є збереження людського життя в сучасному світі тотальної автомобілізації.

Патруль ДПС

Патруль ДПС

Працівниками ДАІ Чернігівщини виявлено та задокументовано 4006 фактів керування авто водіями в нетверезому стані, 3479 водії притягнуті до адміністративної відповідальності за порушення швидкісного режиму, на 1352 керманичів автомототранспорту складені адміністративні матеріали за порушення правил проїзду пішохідних переходів, 2623 притягнуті до відповідальності за порушення вимог дорожніх знаків та розмітки, 710 учасників дорожнього руху порушили правила обгону.

За 6 місяців 2013 року на території Чернігівської області сталося 225 дорожньо-транспортних пригод, в яких 50 осіб загинуло та 267 отримали тілесні ушкодження. Основними причинами дорожньо-транспортних пригод на території області є перевищення безпечної швидкості руху – 43%, порушення правил обгону та маневрування – 25%, керування автомототранспортом в нетверезому стані – 13%, порушення правил проїзду перехресть – 9%, недотримання безпечної дистанції та порушення правил проїзду пішохідних переходів відповідно – 6 та 3 відсотки.

Влітку прогнозовано збільшується кількість автотранспорту на дорогах області. Саме через Чернігівщину прямують до моря десятки тисяч водіїв сусідніх держав. В дорозі багато водіїв-іноземців, які мають мало досвіду їзди з інтенсивним рухом, стикаються з різноманітними складнощами. Наприклад, тільки з початку літа з вини таких водіїв в області сталося 26 дорожньо-транспортних пригод, в яких 2 особи загинули та 21 отримала тілесні ушкодження різного ступеню тяжкості.

Аби відпустка видалася гарною, а подорож безпечною, Державтоінспекція Чернігівщини переконливо просить водіїв бути більш уважними та взаємоввічливими, не керувати автомобілем у втомленому стані, дотримуватися безпечної швидкості руху і правил перевезення пасажирів, зокрема, дітей.

У разі виникнення складнощів на дорозі та необхідності в допомозі звертайтеся до працівників ДАІ, що здійснюють нагляд за дорожнім рухом на стаціонарних постах на автодорогах державного значення або телефонуйте до чергової частини управління Державтоінспекції за номером 65-20-20.
 

Останні новини Чернігівщини

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 15:42

Протягом останньої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

Конкурс на залучення бюджетних коштів для надання соціальних послуг

Конкурс на залучення бюджетних коштів для надання соціальних послуг 14:55

Управління охорони здоров’я Чернігівської облдержадміністрації проводить конкурс на залучення бюджетних коштів для надання соціальних послуг.

Про норми температурного режиму у дитсадках і школах

Про норми температурного режиму у дитсадках і школах 14:43

Відповідно до Санітарного регламенту дошкільні навчальні заклади повинні мати централізовану чи безпечну автономну систему теплопостачання, спроможну забезпечити оптимальні показники мікроклімату.

Про плату за навчання у закладах позашкільної мистецької освіти Чернігова: хто має право на пільги

Про плату за навчання у закладах позашкільної мистецької освіти Чернігова: хто має право на пільги 14:41

У Чернігові затвердили новий розмір плати за навчання у закладах позашкільної мистецької освіти, який діятиме з 1 січня 2020 року, повідомляє прес-служба Чернігівської міської ради.

Наслідки лікарської помилки - смерть 2 осіб: породіллі та новонародженого

Наслідки лікарської помилки - смерть 2 осіб: породіллі та новонародженого 14:20

За принципової позиції сторони обвинувачення Чернігівським апеляційним судом 09.10.2019 відмовлено у задоволенні безпідставних та необґрунтованих скарг обвинуваченого та представника цивільного відповідача (районної лікарні) на вирок суду першої інстанції від 05.03.2019.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини