Довідпочивались!
Днями на ділянці відділу прикордонної служби “Деревини”, під час спроби порушити державний кордон на вихід з України на напрямку с. Перепис (Україна) – с. Миколаївка (РБ), затримано двох молодиків.
Собираемся в поход!
Обидва виявилися мешканцями м. Гомель, що пішки намагалися потрапити до своєї країни. Одному з них вже виповнилось 20, а інший дещо молодший – йому тільки 17 років.
Маючи при собі паспорти, але абсолютно збанкрутілі, вони поверталися автостопом з півдня України, де “відпочивали” аж з 8 червня, і невідомо як забрели в таку глибинку Городнянського району.
В результаті, за спробу незаконного перетинання державного кордону, обох порушників притягнуто до адміністративної відповідальності за статтею 204-1 КУпАП та примусово повернуто до країни проживання, чого вони і так прагнули.
Останні новини Чернігівщини
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:14
Протягом минулої доби зареєстровано 9 небезпечних подій, а саме: 9 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.
Бахмацька громада з Чернігівщини співпрацюватиме з Надвірнянською Івано-Франківської області 09:51
Бахмацька та Надвірнянська громади об’єднали зусилля в межах національного проєкту «Пліч-о-пліч: згуртовані громади».
3 лютого: цей день в Україні і світі 08:30
День 1441 Російська агресія - Day 1441 Russian aggression
Фіктивне навчання для відстрочки: поліція Чернігівщини викрила групу зловмисників, які організували корупційну схему ухилення від мобілізації 17:22
Поліцейські викрили злочинну групу у складі завідувачів навчальних кафедр та викладача одного з вишів у Чернігові, які організували корупційну схему для отримання відстрочки від мобілізації чоловікам призивного віку.
156 немовлят народилося у Чернігові за перший місяць 2026 року 17:19
Протягом січня 2026 року в КНП «Чернігівський пологовий будинок» народилося 156 дітей: 70 хлопчиків та 86 дівчаток.