Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 7 травня, 19:35:18

Через розвиток особистості на шляху до лідерства

25.07.2013   10:20Агенцiя

Триденний тренінг “Жіноче лідерство як запорука успіху та розвитку в контексті громади” проходив в місті Городня Чернігівської області з 22 по 24 липня.

15 жінок – активістів, які пройшли конкурсний відбір, протягом трьох днів підвищували свій професійний рівень для того, щоб безпосередньо брати участь у вирішенні питань місцевого значення на якісно новому професійному рівні.

Сьогодні відбувається своєрідна еволюція ролі жінки в суспільстві. Її більше не задовольняє традиційна роль домогосподарки, і вона прагне стати матеріально незалежною від чоловіка, відкриває свою власну справу або будує кар’єру і досягає успіху. Гендерні стереотипи заважають людині знайти своє місце в житті, якнайповніше реалізувати свої таланти й здібності. І насамперед у сфері професійної зайнятості, де людина якнайкраще може проявити себе.

Темою “Ідентифікація особистих потреб та соціальні ролі” було відкрито перший цикл навчальних тренінгів, який проводить Центр “Доброчин” для жінок Городнянщини. Учасники тренінгів вчились визначати себе, як особистість; аналізували фактори, які перешкоджають і сприяють проявам власної ідентичності.

Тетяна Бібік, тренер проекту, за допомогою інтерактивних вправ допомогла учасницям підвищити чутливість до широкого кола гендерних питань на особистісному, міжособистісному, інституційному та суспільному рівнях. Жінки пробували себе у різних ролях, вчились управляти відносинами та ситуаціями, пов’язаними з ґендером.

Ініціатива “Сильна жінка – сильна громада” має на меті сприяння участі жінок у місцевому економічному розвитку міста Городня шляхом розвитку лідерських якостей та навичок у жінок-активісток для участі в процесі прийняття рішень на місцевому рівні.


Наталія Дрозд, Центр “Доброчин”

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові поліцейські затримали підозрюваного у зґвалтуванні та погрозі вбивством жінці

У Чернігові поліцейські затримали підозрюваного у зґвалтуванні та погрозі вбивством жінці 10:02

Поліцейські Чернігівського райуправління встановили та затримали зловмисника, який в одному з мікрорайонів Чернігова зґвалтував жінку, погрожуючи їй ножем. Затриманому повідомили про підозри у злочинах та помістили його до ізолятора тимчасового тримання.

Грант на створення, розвиток або відновлення виробництв переробної промисловості після російських обстрілів

Грант на створення, розвиток або відновлення виробництв переробної промисловості після російських обстрілів 09:38

До урядової програми надання грантів на створення або розвиток виробництв переробної промисловості Державна служба зайнятості доєдналась у 2023 році, а влітку 2025 року до них додалися гранти для підприємств, які оновлюють основні засоби виробництва, знищені або пошкоджені внаслідок збройної агресії Російської Федерації.

Заступниця міського голови Вікторія Пекур обговорила зі студентами інструменти соціальних змін 09:36

Заступниця Чернігівського міського голови Вікторія Пекур 1 травня взяла участь у зустрічі зі студентською молоддю, тема якої «Від норми до практики: як лобіювати соціальні зміни через органи місцевої влади».

Зарплати вчителям, шкільні автобуси та укриття на Чернігівщині – на спеціальному освітньому селекторі з урядовцями

Зарплати вчителям, шкільні автобуси та укриття на Чернігівщині – на спеціальному освітньому селекторі з урядовцями 08:54

Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус разом із першим заступником Костянтином Мегемом, заступницею Жанною Шерстюк і керівниками профільних структурних підрозділів долучився до освітнього селектора під головуванням Премʼєр-міністерки Юлії Свириденко. Модерував заступник керівника Офісу Президента Віктор Микита.

Бюджети Чернігівщини у квітні 2026 року отримали 2,5 мільярди гривень податків та зборів 08:50

Головне управління ДПС у Чернігівській області дякує кожному, хто сплатив податки, адже сьогодні це має особливу вагу. Попри всі воєнні ризики, постійні атаки росіян, пошкодження енергетичної інфраструктури, деяких виробничих потужностей, платники податків продемонстрували відповідальність перед країною

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини