Вміти врятувати людину
Безперечно, працівники міліції, які у повсякденній службі найчастіше спілкуються із громадянами, виїжджають на різні події, розгляди заяв, повинні володіти певними навичками дій в екстремальних та надзвичайних ситуаціях, зокрема, по рятуванню людського життя.
У цьому плані важливою є підготовка працівників органів внутрішніх справ з надання першої долікарської допомоги потерпілим. Адже часто-густо зустрічаються випадки, коли саме міліціонери першими прибувають на місце дорожньо-транспортної пригоди, або знаходять непритомну людину на вулиці і повинні надати допомогу ще до прибуття лікарів.
Отже, аби міліціонери оволоділи навичками та знаннями з надання першої долікарської допомоги, у рамках службової підготовки з ними проводяться спеціальні заняття. Так, у липні місяці працівники обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф провели спеціальні заняття зі співробітниками Чернігівського міського та Чернігівського районного відділу внутрішніх справ МВС України в області.
За словами директора центру Ігоря Даниленка, участь у підготовці взяло близько 300 правоохоронців, які під час практичних занять вчилися на фантомах відпрацьовувати навички серцево-легеневої реанімації, звільняти постраждалого внаслідок ДТП із салону транспортного засобу, накладати імобілізаційні шини при переломах, а також обробляти рани, зупиняти кровотечу та вживати протишокових заходів.
“Міліціонери продемонстрували хорошу підготовку, більшість із них добре обізнані із правилами надання першої медичної допомоги. Правоохоронці довели – вони здатні навчатися азам по рятуванню людського життя і застосовувати їх на практиці. Сподіваюся, що й надалі такі заняття будуть корисними не тільки для підрозділів МВС України в області, а і для інших силових структур” – зазначив директор обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Ігор Даниленко.
Прес-служба управління охорони здоров’я облдержадміністрації
Останні новини Чернігівщини
Надзвичайні події в області за останню добу 09:35
Протягом минулої доби зареєстровано 30 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду, 1 загибель на водних об’єктах та 28 пожеж. Внаслідок цих подій загинуло 2 особи та 1 особа постраждала.
Поліція розшукує зниклу безвісти неповнолітню дівчину 09:32
Поліцейські розшукують безвісти зниклу Колдоб Наталію Валеріївну, 2008 року народження, мешканку м. Чернігова. 24 березня дівчина пішла з лікарні і дотепер місце її перебування невідоме.
Чернігівські спортсмени здобули 27 медалей на чемпіонаті України з зимових видів спорту 09:30
З 18 до 23 березня у селі Поляниця, Івано – Франківської області відбувся чемпіонат України серед юнаків та дівчат (старші та середні).
25 березня: цей день в Україні і світі 09:26
День 1491 Російська агресія - Day 1491 Russian aggression
Утвердження української національної та громадянської ідентичності: на чому фокусується Чернігівщина 16:21
Перше цього року засідання Координаційної ради з питань утвердження української національної та громадянської ідентичності провів днями заступник голови ОДА Іван Ващенко.