Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 17 лютого, 06:01:24

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

13.07.2013   10:42

Довідка про основні надзвичайні ситуації техногенного, природного та іншого характеру на території Чернігівської області з 08 години 12 липня по 08 годину 13 липня 2013 року

МНС

МНС

Протягом доби зареєстровано 2 пожежі в житловому секторі
 
1. Пожежа в житловому секторі - Коропський район, смт Понорниця, вул. Лугова - Об 11:45 в одному з приватних господарств виникла пожежа грубих кормів. Вогнем пошкоджено 0,5 т сіна. Причина - необережне поводження з вогнем 53-річного чоловіка господарки подвір’я. Підрозділи ДСНС на гасіння пожежі не викликалися.
 
2. Пожежа в житловому секторі - Бобровицький район, с. Осокорівка - О 00:04 в одному з приватних господарств сталася пожежа житлового будинку (9х8 м, стіни дерев'яні, покрівля шиферна). Вогнем пошкоджено 1 кв. м перекриття. Причина пожежі - коротке замикання електромережі. Збитки встановлюються. Врятовано матеріальних цінностей на суму 50 000 грн.
 
Крім того, 12.07.2013 продовжувалось гасіння пожежі сухої трави та дільниць покладів залишків рослинності на осушених землях біля с. Півнівщина Городнянського району, що виникла 09.07.2013 на площі 2,5 га, та загоряння торфу біля с. Замглай Ріпкинського району, що виникло 11.07.2013 на площі 2,2 га.  На даний час площі горіння зменшено до 0,9 та 1,4 га, відповідно.

ШТОРМОВЕ ПОПЕРЕДЖЕННЯ
13 липня по м. Чернігову та області очікуються грози, місцями сильні дощі, при грозах пориви вітру до 15-20 м/с, в окремих районах град.

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині поліція скерувала до суду справу щодо розкрадання бюджетних коштів на ремонті відділення лікарні

На Чернігівщині поліція скерувала до суду справу щодо розкрадання бюджетних коштів на ремонті відділення лікарні 13:15

Слідчі відділення поліції №1 (с-ще Козелець) Чернігівського райуправління поліції під процесуальним керівництвом Козелецької окружної прокуратури підготували обвинувальний акт щодо директора однієї з будівельних фірм, який привласнив майже 200 тисяч бюджетних гривень під час капітального ремонту одного з відділень лікарні.

Мезинський природний парк: 20 років на захисті природи 13:10

10 лютого у блакитній вітальні Чернігівської ОУНБ імені Софії та Олександра Русових відбулося засідання круглого столу, присвячене 20-річчю створення Мезинського національного природного парку.

Надзвичайні події в області за останню добу 12:15

Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, саме: 3 пожежі.

З 15 лютого 2026 року на Чернігівщині встановлено заборону на вилов щуки

З 15 лютого 2026 року на Чернігівщині встановлено заборону на вилов щуки 12:11

З 15 лютого 2026 року на Чернігівщині встановлено заборону на вилов щукиЧернігівський рибоохоронний патруль повідомляє, що з 15 лютого 2026 року, відповідно до Правил любительського рибальства на Чернігівщині діятиме заборона на вилов щуки.

Від редактора до старшого солдата: історія чернігівського медійника Сергія Кириченка 10:49

Сергій Кириченко – один з найдосвідченіших чернігівських редакторів. Майже 20 років він відпрацював у різних виданнях «Чернігівської Медіа Групи», а з початку повномасштабного вторгнення долучився до Збройних сил України.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини