Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 25 травня, 21:20:43

На Чернігівщині пройшлов збір з офіцерами інженерно-технічного складу ЗСУ

27.06.2013   14:07

У 169-му навчальному центрі Сухопутних військ Збройних Сил України, що у селищі Десна на Чернігівщині, відбувся збір з офіцерами інженерно-технічного складу Збройних Сил України.

Захід проводився під безпосереднім керівництвом заступника командувача Сухопутних військ Збройних Сил України з матеріально-технічного забезпечення генерал-майора Юрія Толочного. Учасники - заступники командирів з озброєння військових частин та підрозділів.

Головна мета збору - доведення порядку виконання заходів з відновлення несправних зразків озброєння та військової техніки та забезпечення готовності техніки до використання за призначенням.

- Ремонт і відновлення військової техніки та озброєння – безперебійний процес у військових частинах, - зазначив один з організаторів збору, заступник начальника 169-го навчального центру з озброєння полковник Валерій Шаповалов. - Сервісне обслуговування машин та озброєння, їхній ремонт включає цілий комплекс заходів щодо моніторингу технічного парку військових частин, оперативного відновлення техніки, її поточного ремонту і технічного обслуговування, підтримання озброєння і військової техніки у готовності до використання за призначенням.

На навчальних місцях у парку бойових машин однієї з військових частин навчального центру присутнім практично продемонстрували організацію та проведення підготовки озброєння та військової техніки до занять та навчань в ході бойової підготовки.

Мазур Григорій

Останні новини Чернігівщини

Завершився тиждень дистанційного навчання з представниками  служб у справах дітей Чернігівської області

Завершився тиждень дистанційного навчання з представниками служб у справах дітей Чернігівської області 17:53

З 19 по 25 травня тривало навчання за програмою «Основні напрями діяльності органів місцевої влади щодо захисту прав та законних інтересів дітей».