У резонансному ДТП за участі іноземця чернігівська міліція надала дієву допомогу
етрі траси Київ - Чернігів водій автобуса Daimler Chrysler при здійсненні перетину головної дороги Київ - Чернігів не надав переваги в русі автомобілю Volkswagen Jetta під керуванням громадянина Ірану.
У результаті ДТП автобус з'їхав на узбіччя дороги і перекинувся на ліву сторону. У машині знаходилися 12 пасажирів. За медичною допомогою звернулися 7 громадян, серед яких четверо неповнолітніх.
Ще до прибуття «швидкої допомоги» працівники Державтоінспекції разом з небайдужими водіями, використовуючи медичні аптечки, надавали першу допомогу як дорослим, так і підліткам.
Враховуючи шоковий стан пасажирів, міліціонери заспокоювали постраждалих, до роботи підключилися психологи центру практичної психології УМВС. Деякі пасажири скаржилися на болі в спині, через що правоохоронці іммобілізували їх до приїзду лікарів.
Медики констатували у поранених забої, садна та пошкодження зв'язок хребта. Після надання медичної допомоги постраждалі були направлені на амбулаторне лікування.
Відомості про надзвичайну подію внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань і відкрито кримінальне провадження за частиною 1 статті 286 Кримінального кодексу України (порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особою, яка керує транспортним засобом, що спричинило потерпілому середньої тяжкості тілесне ушкодження).
Санкція статті передбачає штраф від двохсот до п'ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправні роботи на строк до двох років.
Останні новини Чернігівщини
У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області презентували сервіс податкового супроводу ветеранського підприємництва 12:25
Сьогодні у Чернігові в Офісі податкових консультантів презентували нову послугу для захисників та захисниць України - податковий супровід ветеранського підприємництва.
Земельні питання, підготовка до опалювального сезону та міжнародна співпраця: підсумки 47-ї сесії 10:04
В суботу, 2 травня, відбулася 47-ма сесія Чернігівської міської ради VIII скликання. Участь у пленарному засіданні взяли 28 депутатів і депутаток.
Поліція розслідує обставини смертельної ДТП в Чернігівському районі 10:01
Поліцейські розслідують кримінальне провадження за фактом дорожньо-транспортної пригоди, внаслідок якої загинула неповнолітня.
4 травня: цей день в Україні і світі 09:59
День 1531 Російська агресія - Day 1531 Russian aggression