Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 3 липня, 20:29:03

В комерційному сексі на Чернігівщині чоловіків удвічі більше, ніж жінок

02.12.2011   11:40Агенцiя

Комерційним сексом на Чернігівщині займається, орієнтовно, 1200 жінок і 2400 чоловіків. Про це журналістам повідомила заступник головного лікаря Чернігівського обласного центру з профілактики та боротьби зі СНІДом Ніна Товчига.

“Такі цифри для роботи нам дали вчені київського Інституту соціальних досліджень. Ми повинні охопити цих людей ВІЛ-сервісними послугами – забезпечити презервативами, інформацією, адвокацією”, – сказала вона.

Наразі місця “роботи” представників “найдавнішої професії” медикам точно не відомі. Тому свої надії вони покладають на громадські організації, що займаються профілактикою ВІЛ/СНІДу. “Саме вони, в основному, працюють з цією категорією. Ходять в казино, готелі, нічні клуби, шукають таких людей і спілкуються з ними”, – зазначила Н. Товчига.

За інформацією обласного центру з профілактики та боротьби зі СНІДом, серед ВІЛ-інфікованих, що перебувають на диспансерному обліку, частка осіб, заражених статевим шляхом, щорічно зростає. Якщо в 2007 р. таких на Чернігівщині було 27,5%, у 2009-му – 40%, то в 2011-му вже 57%. Статевий шлях інфікування переважає у жінок, парентеральний (шляхом ін’єкційного введення наркотичних речовин) – у чоловіків.

Потапчук Наталія

Останні новини Чернігівщини

Відбувся конкурс на посаду директора дитячого закладу оздоровлення та відпочинку

Відбувся конкурс на посаду директора дитячого закладу оздоровлення та відпочинку "ДИВОСВІТ" 16:28

У обласній державній адміністрації відбувся заключний етап конкурсного відбору на посаду директора Позаміського дитячого закладу оздоровлення та відпочинку «ДИВОСВІТ» Чернігівської обласної ради.

Ніжин: відбулось засідання виконавчого комітету

Ніжин: відбулось засідання виконавчого комітету 16:22

2 липня відбулося засідання виконавчого комітету під головуванням міського голови Анатолія Лінника.

У Прилуках відкрито кімнату-експозицію Олега Кошового

У Прилуках відкрито кімнату-експозицію Олега Кошового 13:01

Карантин вносить свої обмеження в роботу кожного закладу, кожної організації, да і в життя кожної людини. Але не залежно ні від чого хочеться працювати і щось творити.

Витрати населення області. ДОВІДКА

Витрати населення області. ДОВІДКА 12:45

За підсумками проведеного вибіркового обстеження умов життя домогосподарств, сукупні витрати одного домогосподарства в області у 2019 році становили в середньому 9996 грн на місяць, що на 9% більше, ніж у 2018 році.

Моніторингові дослідження якості води

Моніторингові дослідження якості води 12:39

За результатами досліджень мікробіологічні показники якості поверхневих водойм відповідають вимогам нормативних документів.