В комерційному сексі на Чернігівщині чоловіків удвічі більше, ніж жінок
Комерційним сексом на Чернігівщині займається, орієнтовно, 1200 жінок і 2400 чоловіків. Про це журналістам повідомила заступник головного лікаря Чернігівського обласного центру з профілактики та боротьби зі СНІДом Ніна Товчига.
“Такі цифри для роботи нам дали вчені київського Інституту соціальних досліджень. Ми повинні охопити цих людей ВІЛ-сервісними послугами – забезпечити презервативами, інформацією, адвокацією”, – сказала вона.
Наразі місця “роботи” представників “найдавнішої професії” медикам точно не відомі. Тому свої надії вони покладають на громадські організації, що займаються профілактикою ВІЛ/СНІДу. “Саме вони, в основному, працюють з цією категорією. Ходять в казино, готелі, нічні клуби, шукають таких людей і спілкуються з ними”, – зазначила Н. Товчига.
За інформацією обласного центру з профілактики та боротьби зі СНІДом, серед ВІЛ-інфікованих, що перебувають на диспансерному обліку, частка осіб, заражених статевим шляхом, щорічно зростає. Якщо в 2007 р. таких на Чернігівщині було 27,5%, у 2009-му – 40%, то в 2011-му вже 57%. Статевий шлях інфікування переважає у жінок, парентеральний (шляхом ін’єкційного введення наркотичних речовин) – у чоловіків.
Потапчук Наталія
Останні новини Чернігівщини
У Чернігові презентували результати освітнього проєкту «Професії майбутнього» 12:29
27 березня у мейкерському просторі Peremoha Lab при Національному університеті «Чернігівська політехніка» відбувся медіа-день, під час якого студенти та студентки політехніки презентували результати освітнього проєкту «Професії майбутнього».
Виставка фотокартин «Доторки до душі» Ксенії Лучистої 12:26
25 березня в Мистецькій вітальні Чернігівської ОУНБ імені Софії та Олександра Русових відбулася презентація виставки світлин на полотні «Доторки до душі» фотографки Ксенії Лучистої.
Власна справа у 21: історія молодого підприємця Едуарда Довбаха 12:23
Сучасна українська молодь дедалі частіше доводить: успіх не приходить випадково — його створюють наполегливістю, сміливістю та вірою у власні сили. Саме таку історію має 21-річний підприємець із Коропа Едуард Довбах, який, скориставшись державною підтримкою, зміг перетворити свою ідею на реальний бізнес.
Реабілітація, спорт, власна справа: які можливості доступні для ветеранів Корюківщини та Новгород-Сіверщини 12:03
Як ветерану відкрити бізнес, пройти реабілітацію або звернутися за необхідною медичною допомогою? Про ці та інші послуги, доступні для захисників Чернігівщини, говорили днями на зустрічі в Корюківській РВА.
На Ніжинщині поліцейські затримали підозрюваного у збуті наркотиків 11:59
Носівські оперативники задокументували декілька фактів збуту наркотичних засобів, до яких причетний мешканець одного із сіл Ніжинського району. Зловмисника затримали, йому загрожує до 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна.