Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 8 липня, 12:40:18

Коропський район: потонула 9-річна дівчинка

18.06.2013   21:14

17-го червня близько 19:00 у с. Карильське Коропського району дві місцеві дівчинки та хлопчик, залишившись поза увагою батьків, пішли на ставок.

Під час купання одна з дівчат 9-річна Тетяна, намагаючись проплисти на спині, стала тонути. Її малолітні друзі одразу побігли по селу, скликаючи на допомогу дорослих. На дитячий крик із одного з дворів вибіг 40-річний Юрій, який приїхав до родичів у село з райцентру.

Налякані, захекані дітлахи розповіли чоловіку про те, що сталося. Той одразу сів у власну автівку та  помчав до ставка. Відстань до водойми становила близько кілометра. На місці події Юрій не вагаючись ні миті кинувся у воду, на поверхні якої виднілося лише волосся дівчинки. Діставши бездиханну дитину на берег, чоловік негайно почав робити їй штучне дихання та непрямий масаж серця. Одночасно з цим він викликав швидку медичну допомогу.

Через кілька хвилин на допомогу прибіг батько дівчинки. Чоловіки поклали дитину в машину Юрія та помчали на зустріч "швидкій". Дорогою батько продовжував робити дочці штучне дихання, проте малеча не приходила до свідомості. Невдовзі зустрілася карета швидкої медичної допомоги й далі вже нею дівчинку було доставлено до реанімаційного відділення Коропської районної лікарні. За життя дитини лікарі боролися до півдня наступного дня, проте їх зусилля виявилися марними.  

Розповідаючи про цей трагічний випадок, рятувальники звертають увагу дорослих на необхідність здійснення постійного контролю за дитячими розвагами. Ніколи не дозволяйте дітям самим ходити до водойми та роз’яснюйте їм про небезпеку, що може трапитися під час купання.

Останні новини Чернігівщини

Завершено масштабне відновлення гімназії №34 11:23

У Чернігові завершилися масштабні ремонтні роботи в гімназії №34, яка зазнала пошкоджень під час повномасштабного вторгнення російської федерації в Україну у 2022 році.

Крістіна Опанасенко - бронзова призерка кубку Європи з дзюдо серед юніорів 10:40

З 05 до 06 липня в чеській Празі відбувся кубок Європи з дзюдо серед юніорів.

На Чернігівщині коштом держави буде модернізовано харчоблоки ще у двох ліцеях 09:47

У Чернігівському ліцеї № 1 та Гончарівському імені героя АТО Дмитра Степанченка невдовзі розпочнуться роботи з модернізації харчоблоків.

Стрільці з Чернігівщини здобули нагороди на чемпіонаті України 09:35

У період з 26 червня до 04 липня у Вінниці відбувся літній чемпіонат України зі стрільби кульової.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини