Обласна прокуратура перевірила установи виконання покарань на Чернігівщині
Органами прокуратури області на виконання завдання Генеральної прокуратури України проведено перевірки додержання Закону України «Про попереднє ув’язнення» та кримінально-виконавчого законодавства щодо забезпечення режимних вимог та протидії корупції у слідчих ізоляторах та установах виконання покарань Управління Державної пенітенціарної служби України в області.
В ході перевірки в кількох установах виконання покарань виявлено порушення вимог чинного законодавства. Зокрема, в допускалися порушення при проведенні обшуків, ув’язненим та засудженим належним чином не роз’яснювалися права та обов’язків, порушувалися вимоги щодо роздільного їх тримання тощо.
За результатами проведених перевірок кожному начальнику вказаних установ УДПтС України в області внесено документ прокурорського реагування з вимогою усунення виявлених порушень та притягнення винних службових осіб до дисциплінарної відповідальності.
До теми:
Менську виправну колонію № 91 відвідав прокурор Чернігівської області
Останні новини Чернігівщини
Компенсації для роботодавців від служби зайнятості 15:28
У 2025 році на Чернігівщині завдяки програмам компенсацій за працевлаштування роботу отримали 1028 громадян області. Компенсації від служби зайнятості надано 700 роботодавцям. Їм виплачено 20,8 млн грн.
Зареєструвала ТОВ на окупованій Луганщині та платила податки в бюджет держави-агресора — повідомлено про підозру підприємиці 15:21
За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру жительці міста Луганськ у фінансуванні тероризму (ч. 1 ст. 258-5 КК України).
Чим живуть ветерани Чернігівщини: про потреби та точки дотику – з профільною міністеркою 15:20
Наталія Калмикова, міністерка у справах ветеранів України, відвідала Чернігівщину з новим робочим візитом. Сьогодні – в день четвертих роковин повномасштабного вторгнення.
Готовність Чернігівщини до повеней і паводків – на засіданні обласної комісії ТЕБ та НС 15:16
Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус провів засідання обласної комісії з питань ТЕБ та НС. Основна увага – підготовці до можливої весняної повені. До засідання долучився заступник голови Державної служби України з надзвичайних ситуацій генерал-майор служби цивільного захисту Володимир Демчук.
Чернігівська команда - у п’ятірці найкращих на юніорському чемпіонаті України з легкої атлетики 15:14
З 21 до 22 лютого в Києві відбувся Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юніорів.