Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 7 квітня, 04:53:44

Повернення підрозділу за 5 років

18.06.2013   08:44Агенцiя

У 1993 році, в місті Щорс, що на Чернігівщині, була створена та розпочала своє функціонування застава прикордонного контролю, яка стала першим прикордонним підрозділом на території Щорського району.

Проіснувавши 15 років, з 1995 року, як відділення прикордонного контролю "Щорс-залізниця", підрозділ припинив існування і на 5 років перетворився на контролерський пост відділу прикордонної служби "Деревини" ІІ категорії (тип Б).

І ось, 14 червня відбулася подія, яка без перебільшення увійде не тільки в історію Чернігівського прикордонного загону, а і всього Північного регіонального управління. В урочистій обстановці, за присутності керівників Щорського району, Першого заступника голови райдержадміністрації Володимира Алексєєва та Голови районної ради Івана Орди, правоохоронних органів, взаємодіючих структур, начальник Чернігівського прикордонного загону полковник Олександр Птиця відкрив новостворений відділ прикордонної служби "Щорс" ІІІ категорії (тип А). Цей підрозділ став першим у Північному регіональному управлінні відділом типу А. До складу відділу входять міжнародний пункт контролю для залізничного сполучення "Хоробичі" та міжнародний пункт пропуску для залізничного сполучення "Щорс".

Така непересічна для загону подія відбулася завдяки копіткій підготовчій роботі керівництва регіонального управління, прикордонного загону та розумінням необхідності такого кроку керівництвом Адміністрації Державної прикордонної служби України.

Державна прикордонна служба України вкотре підтвердила те, що є сучасним правоохоронним органом європейського зразка, який, відповідно до вимог сьогодення, динамічно розвивається та реформується, сприяючи зміцненню міжнародного партнерства та співпраці, послідовно та системно реалізує державну політику на кордоні, спрямовану зокрема і на забезпечення найвищого рівня комфорту для громадян, які перетинають державний кордон. 

Крім того, наявність прикордонного підрозділу в місті Щорс буде сприяти посиленню патріотичного виховання молоді, а також сприятиме працевлаштуванню місцевої молоді шляхом її призову на військову службу за контрактом в Держприкордонслужбу України. Саме на цьому в своїх виступах наголошували присутні на святі гості. Наприкінці урочистостей чин освячення персоналу підрозділу здійснив настоятель Святомиколаївського храму отець Павло.


О.В.Дудко, помічник начальника прикордонного загону - начальник прес-служби, підполковник
 

Останні новини Чернігівщини

Ніжин: щотижнева розширена оперативна нарада при міському голові. Інформація керівників медичних установ

Ніжин: щотижнева розширена оперативна нарада при міському голові. Інформація керівників медичних установ 13:55

6 квітня відбулась щотижнева розширена оперативна нарада під головуванням міського голови Анатолія Лінника. На період карантинного режиму змінений формат наради, щоб мінімізувати перебування великої кількості людей.

У Чернігові про одиноких літніх людей піклуються фахівці двох територіальних центрів

У Чернігові про одиноких літніх людей піклуються фахівці двох територіальних центрів 13:49

У Чернігові про самотніх людей похилого віку, які вже потребують сторонньої допомоги, піклуються, зокрема, фахівці територіальних центрів соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Деснянської та Новозаводської районних у місті Чернігові рад.

Поліцейські інформують: ТОП-3 аварійно-небезпечних ділянок Чернігівської області

Поліцейські інформують: ТОП-3 аварійно-небезпечних ділянок Чернігівської області 13:45

За поліцейською статистикою, аварії на Чернігівщині найчастіше траплялися у світлий час доби. За видами транспорту учасниками ДТП у 83,5% були легкові автівки, у 10,5% – вантажівки та у 6% мототранспорт.

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно 11:22

Епідемічна ситуація щодо захворюваності на грип та ГРВІ як в Україні, так і в області відповідає середньорічному рівню для даної пори року.

Упродовж минулого тижня надзвичайники врятували 1 особу та 274 рази залучались до ліквідації пожеж, надзвичайних подій

Упродовж минулого тижня надзвичайники врятували 1 особу та 274 рази залучались до ліквідації пожеж, надзвичайних подій 11:14

Упродовж минулого тижня з 30 березня по 6 квітня щоденно в підрозділах Управління ДСНС України у Чернігівській області перебувало на цілодобовому чергуванні 196 чоловік особового складу та 61 одиниця спеціальної техніки.