Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 29 листопада, 22:12:03

Повернення підрозділу за 5 років

18.06.2013   08:44Агенцiя

У 1993 році, в місті Щорс, що на Чернігівщині, була створена та розпочала своє функціонування застава прикордонного контролю, яка стала першим прикордонним підрозділом на території Щорського району.

Проіснувавши 15 років, з 1995 року, як відділення прикордонного контролю "Щорс-залізниця", підрозділ припинив існування і на 5 років перетворився на контролерський пост відділу прикордонної служби "Деревини" ІІ категорії (тип Б).

І ось, 14 червня відбулася подія, яка без перебільшення увійде не тільки в історію Чернігівського прикордонного загону, а і всього Північного регіонального управління. В урочистій обстановці, за присутності керівників Щорського району, Першого заступника голови райдержадміністрації Володимира Алексєєва та Голови районної ради Івана Орди, правоохоронних органів, взаємодіючих структур, начальник Чернігівського прикордонного загону полковник Олександр Птиця відкрив новостворений відділ прикордонної служби "Щорс" ІІІ категорії (тип А). Цей підрозділ став першим у Північному регіональному управлінні відділом типу А. До складу відділу входять міжнародний пункт контролю для залізничного сполучення "Хоробичі" та міжнародний пункт пропуску для залізничного сполучення "Щорс".

Така непересічна для загону подія відбулася завдяки копіткій підготовчій роботі керівництва регіонального управління, прикордонного загону та розумінням необхідності такого кроку керівництвом Адміністрації Державної прикордонної служби України.

Державна прикордонна служба України вкотре підтвердила те, що є сучасним правоохоронним органом європейського зразка, який, відповідно до вимог сьогодення, динамічно розвивається та реформується, сприяючи зміцненню міжнародного партнерства та співпраці, послідовно та системно реалізує державну політику на кордоні, спрямовану зокрема і на забезпечення найвищого рівня комфорту для громадян, які перетинають державний кордон. 

Крім того, наявність прикордонного підрозділу в місті Щорс буде сприяти посиленню патріотичного виховання молоді, а також сприятиме працевлаштуванню місцевої молоді шляхом її призову на військову службу за контрактом в Держприкордонслужбу України. Саме на цьому в своїх виступах наголошували присутні на святі гості. Наприкінці урочистостей чин освячення персоналу підрозділу здійснив настоятель Святомиколаївського храму отець Павло.


О.В.Дудко, помічник начальника прикордонного загону - начальник прес-служби, підполковник
 

Останні новини Чернігівщини

Різдвяний піст, або Пилипівка: тривалість, обмеження у їжі, прикмети та повір’я

Різдвяний піст, або Пилипівка: тривалість, обмеження у їжі, прикмети та повір’я 11:44

Різдвяний піст щорічно розпочинається 28 листопада, а закінчується на Святвечір – 6 січня. Триває він 40 днів, тому однією з його назв є Мала Чотиридесятниця (Великою є Чотиридесятниця перед Великоднем).

9 ідей, як прикрасити дім до різдвяних свят своїми руками 11:39

Щоб зустріти різдвяні свята у всеозброєнні, потрібно вже восени починати думати про прикрашання будинку. Гірлянди, свічники, різдвяні вінки, ялинка з дощику або гілок – все це створює казковий настрій, змушує вірити в диво і чекати свят з нетерпінням.

Смачні рецепти вихідного дня: новорічне печиво

Смачні рецепти вихідного дня: новорічне печиво 11:23

Пеките имбирное, яблочно-карамельное, шоколадное печенье всевозможных форм, украшайте глазурью, дарите друзьям или вешайте на ёлку. Если, конечно, сможете устоять и не съесть всё сразу.

Гороскоп на наступний тиждень 30 листопада - 6 грудня 2020 року

Гороскоп на наступний тиждень 30 листопада - 6 грудня 2020 року 11:03

Тиждень починається з повного місяця, він же напівтіньове місячне затемнення на висхідному місячному вузлі в знаку Близнюки 30 листопада об 11:43 за київським часом, яке відкриває коридор затемнень осінь – зима 2020. Місячне затемнення вносить спотворення в чуттєву сферу, в особисті взаємини, знижує інстинкт самозбереження. Нове входить в наше життя, з'являється необхідність оновитися і залишити старе.