Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 15 вересня, 22:12:03

Хлопчик на ім'я Мир Голуб підростає у Чернігові

08.06.2013   15:05Агенцiя

В одній із чернігівських родин із прізвищем Голуб підростає хлопчик на ймення Мир.

Про це повідомила начальник відділу реєстрації актів цивільного стану Реєстраційної служби Чернігівського міського управління юстиції Наталія Іванцова.

"Нещодавно ми зареєстрували хлопчика, якому батьки дали ім’я Мир, тому що прізвище - Голуб", - сказала вона.

За словами Іванцової, зараз в Україні відсутні обмеження на присвоєння імен. А це значить, що батьки можуть назвати новонароджену дитину навіть вигаданим або граматично неправильним іменем. Така свобода відкриває широкий простір для фантазій, і тоді, окрім відомого всім Кирила, з’являються Кіріл та Кирилл, Лєсьяр та Мірра.

Нерідко в хід ідуть імена іноземного походження. Даючи їх своїм дітям, батьки не замислюються над тим, як вони з ними житимуть, яке по-батькові матимуть їхні онуки. Часом іноземне слово у поєднанні з іншими складовими українського імені утворює кумедну конструкцію, як то Джастін Іванович Лужа, приміром. Деякі батьки називають своє дитя іменем улюбленого кіногероя; Домініка, Ревекка, Маріам, Єсенія.

Однією з тенденцій останніх двох років Іванцова назвала моду на присвоєння немовляті імені святого, у день якого маля народилося. Відтак, зараз у Чернігові підростають Євангеліни, Серафими, Іоанни та ін.

Нетрадиційні й нестандартні імена в обласному центрі складають приблизно десяту частину тих, що реєструються. Найчастіше малюкам їх надають матері-одиначки - з ними немає кому сперечатися.

Потапчук Наталія, УКРІНФОРМ

Останні новини Чернігівщини

Куди

Куди "втікають" гроші: витрати, яких ви не помічаєте, та способи їх уникнення 21:41

Ви коли-небудь помічали, що не залежно від зростання чи зменшення вашого заробітку, значних заощаджень робити не вдається? Хіба що стабільно ростуть витрати і потреби.

10 простих щоденних звичок, які можуть суттєво покращити життя 21:02

Життя — це не лише велика мета, до якої ми йдемо. Це, насамперед, дорога в деталях. Щасливим можна бути не лише після того, як виконаєш грандіозний план, а й щодня — якщо правильно ставитися до себе. Ці прості 10 кроків, якщо про них не забувати, допоможуть змінити життя, навчитися насолоджуватися ним завжди, не зважаючи ні на що:

Смачні рецепти вихідного дня: вісім рецептів осінніх салатів 20:01

Рецепти осінніх салатів, які можна приготувати швидко, смачно та кольорово

Гороскоп на наступний тиждень з 16 до 22 вересня

Гороскоп на наступний тиждень з 16 до 22 вересня 18:20

Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на наступний тиждень з 16 по 22 вересня 2019 року