Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 28 червня, 00:22:08

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

03.06.2013   09:52

Довідка про основні надзвичайні ситуації техногенного, природного та іншого характеру на території Чернігівської області з 08 години 02 червня по 08 годину 03 червня 2013 року

МНС

МНС

Протягом доби зареєстровано 1 пожежу в житловому секторі.

Пожежа в житловому секторі Носівський район, с. Червоні Партизани, вул. Леніна О 14 год. 30 хв. в господарстві С., 1953 р.н., сталася пожежа житлового будинку. Вогнем знищено покрівлю на площі 30 кв. м, пошкоджено перекриття. Причина – коротке замикання електромережі. Збитки встановлюються. Врятовано матеріальних цінностей на суму 90 000 грн.


Події на водних об’єктах:

02.06.2013 року о 10 год. 00 хв. зі ставка в с. Іржавець, Ічнянського району, місцевими жителями було виявлено та піднято на поверхню тіло Кононенка О.В., 1986 р.н., який мешкав за адресою: Срібнянський район, с. Сокиринці, вул. О. Вересая, 22. Причина смерті встановлюється.


Інформація про події, пов’язані з підтопленням населених пунктів та території області:

Ріпкинський район:
Внаслідок підйому рівня води у р. Дніпро залишається підтоплено 6 вулиць та провулків (33 домогосподарства, 59 мешканців, з яких 2 дітей) в смт Радуль. Рух по населеному пункту здійснюється за допомогою автомобілів підвищеної прохідності.


Інформація про стан транспортного сполучення на території області:

1. Новгород-Сіверський район:

Внаслідок підйому рівня води в р. Десна та р. Віть порушено пряме транспортне сполучення між районним центром та с. Бирине, с. Прокопівка, с. Підгірне. Рух транспортних засобів здійснюється через Сумську область.

2. Сосницький район:

Внаслідок підйому рівня води в р. Десна тимчасово припинено паромне сполучення між районним центром та с. Синютин, с. Пекарів, с. Кнути, с. Костирів (298 домогосподарств, 624 мешканця). Сполучення здійснюється через Коропський район.


3. Менський район:

Внаслідок підйому рівня води в р. Десна порушено транспортне сполучення з с. Червоні Луки (11 домогосподарств, 19 мешканців). Сполучення здійснюється за допомогою човнів.

4. Борзнянський район:

Внаслідок підйому рівня води в р. Десна порушено транспортне сполучення з с. Ворона (2 домогосподарства, 2 мешканця) та с. Березівка (2 домогосподарства, 3 мешканця). Сполучення здійснюється за допомогою гужового транспорту.


Інші повідомлення:

Станом на 20 год. 00 хв. 02.06.2013 року електрозв’язок, який було порушено в 7 районах області внаслідок складних погодних умов 02.06.2013 року, відновлено у повному обсязі.

О 19 год. 25 хв. 02.06.2013 року в м. Чернігові на 107 км перегону Количівка-Чернігів електропотягом №6307 сполученням Ніжин-Чернігів смертельно травмовано Криштопа А.А., 1987 р.н. Затримка руху склала 26 хв.

Останні новини Чернігівщини

Патрульні розшукали водія, який залишив місце автопригоди, він був з ознаками спʼяніння 14:38

21 червня близько 17-ї години, на лінію 102 надійшло повідомлення про ДТП на парковці міського пляжу — водій авто Volkswagen Passat, рухаючись заднім ходом, здійснив наїзд на автомобіль заявниці Skoda Octavia та залишив місце події.

ебайдужість громадян допомогла патрульним виявити нетверезого мотоцикліста 14:16

21 червня ввечері на лінію 102 надійшло повідомлення: на парковці торгового центру на проспекті Левка Лукʼяненка їздить мотоцикліст, ймовірно, напідпитку. На місце направили екіпаж патрульних.

Чернігівщина – серед регіонів, які демонструють найкращі результати у впровадженні програми ментального здоров’я «Ти як?» 13:32

У межах ініціативи першої леді Олени Зеленської «Ти як?» днями відбулося п’ятнадцяте розширене засідання Міжвідомчої координаційної ради з питань охорони психічного здоров’я та надання психологічної допомоги особам, які постраждали внаслідок збройної агресії рф проти України.

У Чернігові відкрили мультиспортивну арену, встановлену за підтримки міста-побратима Аахена 12:45

Понад 500 юних спортсменів Чернігова отримали новий сучасний простір для тренувань. На території веслувальної бази ДЮСШ «Україна» на березі Десни офіційно розпочала роботу мультиспортивна ігрова арена з тренажерним обладнанням, встановлена завдяки підтримці міста-побратима Аахена в межах проєкту Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ).

Мобільність у кризових умовах: 12 позашляховиків Mitsubishi стали на захист життєдіяльності громад завдяки надійному плечу підтримки німецьких партнерів THW 12:17

Завдяки багаторічній співпраці з Німецьким федеральним агентством з надання технічної допомоги Technisches Hilfswerk (THW) прифронтові територіальні громади Чернігівщини, для яких в умовах постійних ворожих атак надійний транспорт є питанням виживання та ефективності, отримали транспортні засоби Mitsubishi L 200 Double cabine GL в кількості 12 одиниць.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини