Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 22 лютого, 13:24:12

Міняли цигарки на цукерки

01.06.2013   07:36Агенцiя

З нагоди Всесвітнього дня відмови від тютюнопаління Менський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді провів акцію обміну цигарок на цукерки.

Міняли цигарки на цукерки

Міняли цигарки на цукерки

Волонтери центру відзначили цей день акцією “Міняю цигарку на цукерку”. В громадських місцях Мени зустрічали курців та пропонували їм обміняти цигарку на яскраву цукерку, повідомляє соціальний працівник центру Тетяна Ющенко.

Не всі охоче розлучалися, намагались зробити “останню затяжку”, але все ж таки банка з цукерками спорожніла, а з цигарками – наповнилася.

Цікаво, що найзатятіші курці – старше покоління, з великою неохотою розлучалися з улюбленою забавкою. Молодь робила це охоче і з гумором.

В селищі Березна фахівці з соціальної роботи Ірина Корж та Інна Заїко також міняли цигарки на цукерки, ще й давали відчути курцям “приємний” запах недопалків.

Учням Березнянської ЗОШ 1-3 ст. найбільше сподобалось голосування “За чи проти здорового способу життя?”, за здоровий спосіб життя висловились більшість школярів.

Усі бажаючі отримали соціальну рекламу центру – календарики, розроблені одним з постійних волонтерів центру Олександром Олещенком, “Пасивне куріння також вбиває”.

http://nslovo.com/blog/minyaly-tsyharky-na-tsukerky-foto

Останні новини Чернігівщини

Як хобі перетворити на успішний бізнес

Як хобі перетворити на успішний бізнес 11:59

Про це йшлося на засіданні клубу в Чернігівському міському центрі зайнятості. Своєю бізнес-ідеєю та секретами успішного ведення бізнесу з безробітними ділилася відома чернігівська майстриня, дизайнер Людмила Заровська. Тема зустрічі «Хенд-мейд - шедеври своїми руками». Цього разу говорили про прикраси ручної роботи зі стрічок та намистин.

В обласному центрі презентували унікальну документальну стрічку

В обласному центрі презентували унікальну документальну стрічку "Вдовині села Чернігівщини" 11:53

«Вдовині села Чернігівщини» – п’ятдесятихвилинний документальний фільм, створений на основі життєвих історій мешканок Чернігівського району. 21 лютого, стрічку презентували громаді у Чернігівському обласному молодіжному центрі. У заході взяла участь заступник голови Чернігівської ОДА Наталія Романова.

"Внутрішній контроль та аудит – як основа підвищення ефективності місцевих бюджетів" 11:33

20 лютого у м.Києві відбулася презентація та експертне обговорення напрацювань проекту «Внутрішній контроль та аудит – як основа підвищення ефективності місцевих бюджетів у 4-х регіонах України», який був реалізований у 8-ми громадах Миколаївської, Дніпропетровської, Чернігівської та не окупованої частини Луганської області.

Чернігів готується проводити перші тематичні сезонні фестивалі

Чернігів готується проводити перші тематичні сезонні фестивалі 11:21

У Чернігові планують проводити більше тематичних сезонних фестивалів. А також - різноманітних чемпіонатів, конкурсів, навчальних семінарів, майстер-класів тощо. Виконавчий комітет міської ради 20 лютого погодив внесення змін до Програми розвитку туризму та промоції міста Чернігова на 2019-2021 роки.

У Чернігівській ОДА підтримують ініціативи національно-культурних товариств

У Чернігівській ОДА підтримують ініціативи національно-культурних товариств 11:18

21 лютого заступник голови Чернігівської ОДА Андрій Подорван зустрівся з представниками національно-культурних товариств області. Захід приурочений до Міжнародного дня рідної мови.