Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 31 січня, 02:33:07

Проведено рейдову перевірку стану підготовки об’єктів відпочинку, які розташовані на території Чернігівського району

30.05.2013   08:09

У період літніх відпусток і канікул актуальним для дітей та дорослих громадян постає питання оздоровлення у санаторіях, таборах та базах відпочинку. Проте, аби він став безпечним, головним завданням до початку оздоровчої компанії 2013 року є вжиття комплексу заходів із забезпечення безпеки відпочиваючих.

З огляду на це, фахівцями Управління Держслужби з надзвичайних ситуацій вживаються практичні заходи. 28-29 травня було проведено рейдову перевірку стану підготовки об’єктів відпочинку, які розташовані на території Чернігівського району.

Як з’ясувалося, керівництвом дитячих таборів “Електронік” у с. Снов’янка та “Зміна” у с. Седнів приділяється належна увага забезпеченню безпеки відпочиваючих. Проведені заміри опору ізоляції електромереж, в наявності засоби пожежогасіння та плани евакуації людей на випадок виникнення пожежі, стенди з інформацією щодо основних правил безпечної поведінки, протипожежне водопостачання відповідає вимогам. Наразі, керівниками об’єктів відпочинку проводиться робота щодо приведення до початку оздоровчої компанії в належний стан пляжів та отримання відповідних документів.

Проте, у перевірених закладах залишаються невиконаними ряд заходів. Зокрема, будівлі не обладнані автоматичною пожежною сигналізацією, не проводиться просочення дерев’яних конструкцій горищ.

Тож, Управління Держслужби з надзвичайних ситуацій у Чернігівській області звертається до керівників об’єктів провести необхідний ряд заходів, аби убезпечити відпочинок людей, а особливо дітей в закладах оздоровлення.

Наразі перевірки об’єктів відпочинку та оздоровлення тривають, дане питання знаходиться під постійним контролем фахівців Управління ДСНС у Чернігівській області.
 

Останні новини Чернігівщини

Чернігівські журналісти дізналися лайфхаки мобільної зйомки 13:04

Секрети та лайфхаки фото- і відео зйомки на мобільний телефон розказала чернігівським журналістами відома фотографиня Iren Brynza.

На Чернігівщині існує ризик зриву опалювального сезону, - АМУ

На Чернігівщині існує ризик зриву опалювального сезону, - АМУ 12:59

Держава не виконує зобов'язання щодо компенсації різниці в тарифах, заявили в Асоціації міст України.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 12:56

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 29 січня по 8:00 30 січня 2023 року

Вшанування пам’яті Героїв Крут на місці легендарного бою на 340-й день війни

Вшанування пам’яті Героїв Крут на місці легендарного бою на 340-й день війни 09:31

«Бій під Крутами – бій за майбутнє України! Щодня і щогодини сили оборони України наслідують подвиг Захисників Крут, захищаючи нашу державу, та виганяючи клятого ворога з нашої рідної землі», — з такими думками та прагненнями 29 січня, на 340-й день повномасштабного відкритого вторгнення російського агресора на територію нашої країни, на території Меморіального комплексу «Пам’яті Героїв Крут» на Чернігівщині відбулося вшанування Захисників України.