Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 21 грудня, 08:03:44

Куликівський район: у місцевому ставку виявлено тіло літньої жінки

21.05.2013   12:32

З настанням тривалого періоду спекотної погоди більшість населення обирає для відпочинку місця біля водойм.

Проте під час купання люди часто нехтують елементарними правилами безпечної поведінки. З початку року вода забрала життя вже 23-х осіб. Основними причинами трагедії є купання в необладнаних місцях, в нетверезому стані та порушення правил перебування на водоймах.

Так, 20 травня в райцентрі Куликівка у ставку було виявлено тіло 64-річної місцевої мешканки селища. За словами очевидців, жінка відпочивала на берегу місцевої водойми та самотньо розпивала спиртні напої. Проте така безпечність обійшлася їй ціною власного життя. Ймовірніше за все жінці стало зле та вона впала у воду та захлинулась.


З цього приводу Управління Держслужби з надзвичайних ситуацій у Чернігівській області звертається до гостей та мешканців Чернігівщини із застереженням бути вкрай обережними під час відпочинку на воді. Купатися краще вранці або ввечері, коли немає небезпеки перегрівання. Заходити у воду слід поступово щоб зменшити ризик виникнення судоми. Не можна пірнати у воду в невідомих місцях та після тривалого перебування на сонці. Не влаштовуйте небезпечні ігри на воді. Ніколи не плавайте наодинці, особливо якщо не впевнені у своїх силах. Не заходьте у воду на підпитку. Постійно слідкуйте за поведінкою дітей біля води. Контролюйте їхні розваги, навіть на мілководді.

Останні новини Чернігівщини

Пільгова іпотека для військових на Чернігівщині: як працює програма «єОселя» у 2025-2026 році

Пільгова іпотека для військових на Чернігівщині: як працює програма «єОселя» у 2025-2026 році 11:36

У 2025 році військовослужбовці з Чернігівщини можуть скористатися державною програмою доступного житла «єОселя» на оновлених умовах.

На Чернігівщині судитимуть підприємця за несплату понад 4,6 мільйона гривень податків 10:39

Слідчі поліції Чернігівщини під процесуальним керівництвом Чернігівської обласної прокуратури завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт щодо підприємця, який організував протиправну схему, що дозволила йому ухилитися від сплати податків на суму в понад 4,6 мільйона гривень.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:37

Протягом минулої доби зареєстровано 7 небезпечних подій, а саме: 3 дорожньо-транспортні пригоди та 4 пожежі. Внаслідок цих подій 6 осіб постраждали.

17 грудня: цей день в Україні і світі

17 грудня: цей день в Україні і світі 08:56

День 1393 Російська агресія - Day 1393 Russian aggression

Місцеві бюджети Чернігівщини у січні-листопаді поточного року поповнились на 10 мільярдів гривень податків та зборів 12:37

Головне управління ДПС у Чернігівській області інформує, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-листопад 2025 року надійшло 10 млрд грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми до обласного бюджету спрямовано 1,4 млрд грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини