Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 16 серпня, 11:03:08

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

21.05.2013   10:51

Довідка про основні надзвичайні ситуації техногенного, природного та іншого характеру на території Чернігівської області з 08 години 20 травня по 08 годину 21 травня 2013 року

МНС

МНС

Протягом доби зареєстровано 4 пожежі, з яких 1 в житловому секторі, 1 на транспорті, 1 сухої трави та 1 сміття.

1. Пожежа на транспорті м. Чернігів, вул. Боженка, біля буд. 83 О 12 год. 15 хв. сталася пожежа автомобіля “Audi-80”. Вогнем знищено облицювання салону, пошкоджено конструктивні елементи кузова автомобіля. Причина – коротке замикання електромережі автомобіля. Збитки встановлюються.

2. Пожежа сухої трави Городнянський район, біля с. Старосілля О 13 год. 30 хв. сталася пожежа сухої трави на площі 7 га. Причина – необережне поводження з вогнем невстановленої особи. Збитку не нанесено.

3. Пожежа сміття Чернігівський район, біля с. Новий Білоус О 16 год. 00 хв. сталася пожежа сміття на площі 0,4 га. Причина – необережне поводження з вогнем невстановленої особи. Збитку не нанесено.

4. Пожежа в житловому секторі Носівський район, с. Іржавець О 04 год. 05 хв. сталася пожежа господарчої будівлі. Вогнем знищено будівлю. Причина та збитки встановлюються. Врятовано матеріальних цінностей на суму 80000 грн.


Події на водних об’єктах:

20.05.2013 року о 17 год. 20 хв. в ставку, в смт Куликівка було виявлено тіло гр. Б., 1951 р.н., мешканки смт Куликівка. Причина смерті – встановлюється.


Виявлення та знищення ВНП:

20.05.2013 року о 15 год. 40 хв. в приватному господарстві за адресою: Борзнянський район, с. Плиски було виявлено артилерійський снаряд калібром 152 мм часів Великої Вітчизняної війни. Знешкодження та знищення даного ВНП планується здійснити групою піротехнічних робіт АРЧ АРЗ СП УДСНС України у Чернігівській області 21.05.2013 року.


Інші повідомлення:

20.05.2013 року фірмою “СУМИ ТЕХНОКОНТРОЛЬ СЕРВІС”, проводились роботи по відкачуванню аміаку з системи холодильної установки ТОВ “КАСП” розташованого за адресою: м. Мена, вул. Гастелло. Станом на 18 год. 00 хв. відкачано 1,5 т рідкого аміаку та 6 т аміачної води.


Інформація про події, пов’язані з підтопленням населених пунктів та території області:

1. Ріпкинський район:

Внаслідок підйому рівня води у р. Дніпро залишається підтоплено 6 вулиць та провулків (33 домогосподарства, 59 мешканців, з яких 2 дітей) в смт Радуль. Рух по населеному пункту здійснюється за допомогою човнів та автомобілів підвищеної прохідності.

2. Чернігівський район:

Внаслідок підйому рівня води в р. Дніпро підтоплено ділянку (довжина 12 м, глибина 0,7 м) вулиці Набережна (14 домогосподарств, 31 мешканців) в с. Мньов. На окремих ділянках підтоплено 23 домогосподарства.

3. Сосницький район:

Внаслідок підйому рівня води у р. Десна підтоплено:
– ділянку (довжина 20 м, глибина 0,15 м) вулиці Панченка (1 домогосподарство, 4 мешканця, з них 2 дитини) в с. Кнути;
– ділянку (довжина 30 м, глибина 0,35 м) вулиці Садова (5 домогосподарств, 9 мешканців) в с. Якличі;
– ділянку (довжина 8 м, глибина 0,2 м) вулиці Лугова (30 домогосподарств, 60 мешканців, з них 7 дітей) в с. Мале Устя.


Інформація про стан транспортного сполучення на території області:

1. Ріпкинський район:

Внаслідок підйому рівня води в р. Дніпро залишається ускладненим транспортне сполучення з с. Кукари (10 домогосподарств, 12 мешканців). Сполучення здійснюється автомобілями підвищеної прохідності.
Внаслідок підйому рівня води в р. Сож залишається ускладненим транспортне сполучення з с. Суслівка (20 домогосподарств, 26 мешканців) та с. Плехтіївка (1 домогосподарство, 3 мешканця). Сполучення здійснюється автомобілями підвищеної прохідності.

2. Новгород-Сіверський район:

Внаслідок підйому рівня води в р. Десна та р. Віть порушено пряме транспортне сполучення між районним центром та с. Бирине, с. Прокопівка, с. Підгірне. Рух транспортних засобів здійснюється через Сумську область.

3. Сосницький район:

Внаслідок підйому рівня води в р. Десна:
– тимчасово припинено паромне сполучення між районним центром та с. Синютин, с. Пекарів, с. Кнути, с. Костирів (298 домогосподарств, 624 мешканця). Сполучення здійснюється через Коропський район.
– порушене пряме транспортне сполучення між районним центром та с. Велике Устя, с. Долинське, с. Бутівка, с. Польове, с. Бондарівка, с. Мала Бондарівка та с. Стара Бутівка (612 домогосподарств, 1234 мешканця). Сполучення здійснюється через смт Короп.
– порушено транспортне сполучення з с. Гапишківка (2 домогосподарства, 2 мешканця). Сполучення здійснюється автомобілями підвищеної прохідності.

5. Коропський район:

Внаслідок підйому рівня води в р. Десна порушено транспортне сполучення з с. Лиса Гора (2 домогосподарства, 3 мешканця). Сполучення здійснюється за допомогою гужового транспорту.

6. Менський район:

Внаслідок підйому рівня води в р. Десна порушено транспортне сполучення з с. Червоні Луки (11 домогосподарств, 19 мешканців). Сполучення здійснюється за допомогою човнів.

7. Борзнянський район:

Внаслідок підйому рівня води в р. Десна порушено транспортне сполучення з с. Ворона (2 домогосподарства, 2 мешканця) та с. Березівка (2 домогосподарства, 3 мешканця). Сполучення здійснюється за допомогою гужового транспорту.

Останні новини Чернігівщини

Захисники Чернігова: Привітав донечку із днем народження і пішов захищати місто

Захисники Чернігова: Привітав донечку із днем народження і пішов захищати місто 09:58

- Найперше про, що я думав коли почалась війна - це звичайно діти. Я хотів вберегти їх від цього жаху, - згадує Дмитро про перші дні військового вторгнення.

Дев'ять громад Чернігівщини візьмуть участь в ініціативі «ReBoost: громадський центр швидкого реагування та відновлення територіальних громад України»

Дев'ять громад Чернігівщини візьмуть участь в ініціативі «ReBoost: громадський центр швидкого реагування та відновлення територіальних громад України» 09:51

Днями у Чернігівській області відбулася стартова онлайн-зустріч в рамках ініціативи «ReBoost: громадський центр швидкого реагування та відновлення територіальних громад України»

"Чернігівгаз" видав технічні умови на підключення першого в Україні біометанового заводу 09:45

АТ "Чернігівгаз", що працює під брендом Регіональної газової компанії, видало технічні умови на підключення першого в Україні біометанового заводу компанії ТОВ "Галс Агро" у Чернігівській області, повідомляє у пресреліз РГК.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 09:33

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 15 серпня по 8:00 16 серпня 2022 року

На створення або розвиток власного бізнесу можна отримання мікрогрант

На створення або розвиток власного бізнесу можна отримання мікрогрант 09:32

На Чернігівщині станом на 15 серпня поточного року через портал «Дія» подано 213 заяв на отримання мікрогранту на створення або розвиток власного бізнесу.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини