Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 19 лютого, 12:18:10

Леонід Данилович Кучма побував на Н.-Сіверщині та привітав ветеранів. ВІДЕО

18.05.2013   18:05Агенцiя

Традиційно у травневі дні ІІ президент України Леонід Данилович Кучма відвідує Н.-Сіверщину.

 

Його завжди хвилювали і хвилюють питання життєдіяльності нашого району. Тому Леонід Данилович побував і поцікавився роботою тваринницького комплексу ТОВ «Ім. Шевченка». В ході візиту поспілкувався з жителями с. Чайкине Н.-Сіверського району і с. Олександрівка Семенівського району. Відвідав могили рідних і близьких, поклав квіти до пам'ятника загиблим у роки ВВв після чого разом з прихожанами Чайкинського храму помолився за упокій душ померлих.

Для Леоніда Даниловича дуже важливим є підтримка родинних зв'язків та пам'ять про батька.

Леонід Кучма - ІІ президент України: "Свята земля там, де батько загинув, а тут, як кажуть, пуповина зарита, тому завжди й тягне на свою батьківщину подивитись, як люди живуть, який настрій у людей. Я думаю, що кожну людину такі проблеми хвилюють сьогодні. А які були відчуття, коли ви дізналися, де похований батько, і вперше приїхали на могилу? Я думаю , що кожна людина хоче знати свою родину і мати батька. Коли батько не повернувся з війни, а прийшла лише «похоронка», де було зазначено, що він загинув смертю хоробрих, без пояснень, то на серці було неспокійно. То для мене було свято, коли вже зміг приїхати на могилу, вклонитись."

Оскільки Леонід Данилович приїхав після святкування Дня Перемоги, то традиційно звернувся до ветеранів з теплими словами побажань.

Леонід Кучма - ІІ президент України: "Я їм бажаю, щоб вони здорові  зустріли 70 річчя перемоги у ВВв. Головне здоров’я. А взагалі всім бажаю, щоб пам’ятали ветеранів не лише 9 травня, бо їм залишилося на цій землі зовсім небагато часу. "

Леонід Данилович доклав чимало зусиль щодо розвитку Новгород-Сіверщини та покращення добробуту земляків, за що ми йому дуже вдячні.

 

Новгород-Сіверська РДТРК "Сіверська"

Останні новини Чернігівщини

Про ефективне управління людьми дізналися представники громад Чернігівщини

Про ефективне управління людьми дізналися представники громад Чернігівщини 11:42

У вівторок, 18 лютого у Чернігівському регіональному офісі Програми «U-LEAD з Європою» відбувся тренінг на тему «Управління людськими ресурсами в ОТГ». Учасниками заходу стали представники об’єднаних територіальних громад Чернігівської області.

Освітня субвенція у 2020 році для Чернігівщини збільшена на 36,66 млн. грн

Освітня субвенція у 2020 році для Чернігівщини збільшена на 36,66 млн. грн 10:44

Уряд спрямував місцевим бюджетам кошти на освіту та підтримав позицію Асоціації міст України щодо врахування реального контингенту учнів.

Міський голова Ніжинв провів особистий прийом громадян

Міський голова Ніжинв провів особистий прийом громадян 10:23

18 лютого міський голова Анатолій Лінник провів особистий прийом громадян.

Відбулося публічне представлення звіту про виконання міського бюджету Чернігова за 2019 рік

Відбулося публічне представлення звіту про виконання міського бюджету Чернігова за 2019 рік 10:13

Звіт про виконання міського бюджету міста Чернігова в 2019 році був представлений на щотижневій розширеній нараді в Чернігівській міській раді 18 лютого. Озвучила підсумкові показники фінансового року керівниця фінансового управління міської ради Олена Лисенко.

В обласній раді обговорювали питання подальшої діяльності та розвитку ДП

В обласній раді обговорювали питання подальшої діяльності та розвитку ДП "Чернігівторф" 10:05

Призначення профільним Міністерством чергового в.о. директора ДП «Чернігівторф» (без оголошення конкурсу) викликало занепокоєння працівників підприємства щодо його подальшої долі.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини