Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 15 вересня, 20:09:20

На Чернігівщині завершується основний посів ярих культур

18.05.2013   15:19Агенцiя

Аграрії Чернігівської області продовжують вести весняні польові роботи. Основний посів всіх груп ярих культур завершується.

Досіваються окремі площі, які зазнали в поточному році значного підтоплення під кормові культури та кукурудзу.

Наразі вже засіяно 763,7 тис. га, а це 94% площ, відведених цього року під зернові культури. В тому числі ярих зернових посіяно на площі 485,1 тис. га. (100%).

Попередні підрахунки, зроблені під час посівної компанії поточного року, дозволяють зробити висновки про те, що прогнози щодо обсягів посіву всіх груп культур будуть виконані, не дивлячись на те, що ранні зернові культури вдалося посіяти на 93% попередньо передбачуваних площ

Поряд з цим, ведеться догляд за посівами озимих та ярих сільськогосподарських культур. Забезпеченість засобами захисту рослин становить 102%. На сьогодні від шкідників та хвороб оброблено майже 500 тис. га угідь.

Товаровиробники області  готуються до початку зелених жнив та кормозаготівлі, активізувалася робота по підготовці зернозбиральної техніки. Адже погодні умови, що склалися цього року можуть скоригувати період дозрівання теплолюбних сільськогосподарських культур у строки на 8-10 днів раніше від середніх багаторічних даних.

Прес-служба Департаменту агропромислового
розвитку облдержадміністрації

Останні новини Чернігівщини

Смачні рецепти вихідного дня: вісім рецептів осінніх салатів 20:01

Рецепти осінніх салатів, які можна приготувати швидко, смачно та кольорово

Гороскоп на наступний тиждень з 16 до 22 вересня

Гороскоп на наступний тиждень з 16 до 22 вересня 18:20

Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на наступний тиждень з 16 по 22 вересня 2019 року

15 вересня - Всенародний День Батька

15 вересня - Всенародний День Батька 12:01

День Батька в Україні святкують у третю неділю вересня Національний День Батька святкують в Україні у вересні. Це поки неофіційне свято, а дата запропонована низкою громадських організацій. Традиційні святкові заходи підкреслюють важливість ролі батька і сім’ї в цілому.

15 вересня - День працівників лісу

15 вересня - День працівників лісу 11:59

Свято День працівників лісу відзначається у вересні. Встановлено Указом Президента Україні у 1993 році. Святкують День працівника лісового господарства в Україні в дусі природоохоронних та екологічних заходів.