Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 8 грудня, 10:21:20

Дві чупакабри розбійничали, а одна стояла на шухері

18.05.2013   09:22Агенцiя

У понеділок вранці менянка Надія Манжай вийшла у двір і почула, що біля кролів щось вовтузиться, гупає.

– Дивлюся, двоє якихось волохатих створінь тягають коло кліток моїх кроликів, ще одне стоїть за огорожею, неначе вартує, – розповідає жінка. – Я злякалася страшенно, в голову думки про чупакабру полізли. А розгледіти толком не можу, бо там така метушня, ґвалт. Схопила кувалду, а толку від неї! Побігла чоловіка гукати, то він металевою трубою добив одного хижака, двоє утекли. Вже як роздивилися – то виявився величезний собака.

Жінка дивується, як ті «чупакабри» влізли у загородь, адже все ретельно замкнено, обгороджено, ніде нічого не зруйновано зовні. А самі клітки пси якимось чином зуміли повідкривати й повитягувати звідти кроликів.

У результаті живим лишилося тільки одне кроленя, а великого породистого кроля, кролицю і ще одного малого собаки таки загризли. Хазяйка радіє, що хоч кури та поросята лишилися живими.

http://nslovo.com/blog/dvi-chupakabry-rozbijnychaly-a-odna-stoyala-na-shuheri-foto

Останні новини Чернігівщини

8 грудня - День благодійності

8 грудня - День благодійності 10:02

Безкорислива практична допомога своєму ближньому або кому б то не було в усі часи являла собою фундамент доброти і людяності в усьому світі. Благодійність є однією з форм цієї безкорисливої допомоги і часто стає тим «рятівним колом», яке дозволяє потрапившим у ту чи іншу біду людям, справлятися з непростою ситуацією, або хоча б не допускати розвитку ще більш згубних наслідків.

Митрополит Київський і всієї України Епіфаній відслужив літургію у Катерининській церкві

Митрополит Київський і всієї України Епіфаній відслужив літургію у Катерининській церкві 16:45

Митрополит Київський і всієї України, Предстоятель Православної церкви України Епіфаній перебував 7 грудня у Чернігові.

Урочисто відзначили кращих благодійників 2019 року

Урочисто відзначили кращих благодійників 2019 року 14:56

6 грудня в обласному художньому музеї імені Григорія Галагана відбулася святкова церемонія нагородження переможців обласного конкурсу «Благодійник року» імені меценатів Тарновських.