Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 18 вересня, 12:01:10

Дві чупакабри розбійничали, а одна стояла на шухері

18.05.2013   09:22Агенцiя

У понеділок вранці менянка Надія Манжай вийшла у двір і почула, що біля кролів щось вовтузиться, гупає.

– Дивлюся, двоє якихось волохатих створінь тягають коло кліток моїх кроликів, ще одне стоїть за огорожею, неначе вартує, – розповідає жінка. – Я злякалася страшенно, в голову думки про чупакабру полізли. А розгледіти толком не можу, бо там така метушня, ґвалт. Схопила кувалду, а толку від неї! Побігла чоловіка гукати, то він металевою трубою добив одного хижака, двоє утекли. Вже як роздивилися – то виявився величезний собака.

Жінка дивується, як ті «чупакабри» влізли у загородь, адже все ретельно замкнено, обгороджено, ніде нічого не зруйновано зовні. А самі клітки пси якимось чином зуміли повідкривати й повитягувати звідти кроликів.

У результаті живим лишилося тільки одне кроленя, а великого породистого кроля, кролицю і ще одного малого собаки таки загризли. Хазяйка радіє, що хоч кури та поросята лишилися живими.

http://nslovo.com/blog/dvi-chupakabry-rozbijnychaly-a-odna-stoyala-na-shuheri-foto

Останні новини Чернігівщини

Про налагодження взаємодії державних органів та орг...анів місцевого самоврядування з громадськістю...

Про налагодження взаємодії державних органів та орг...анів місцевого самоврядування з громадськістю... 11:44

Про налагодження взаємодії державних органів та органів місцевого самоврядування з громадськістю у процесі формування й реалізації державної та регіональної політики говорили 17 вересня в Чернігівському регіональному центрі підвищення кваліфікації кадрів під час дистанційного навчання.

2773 виборці змінили виборчу адресу на Чернігівщині

2773 виборці змінили виборчу адресу на Чернігівщині 11:25

Станом на 16 вересня 1265 людини з Чернігівщини обрали місцем фактичного проживання й голосування інші регіони, 991 – змінили виборчу адресу в межах області, а 517 – голосуватимуть у регіоні.

Ніжин: відбулось засідання виконавчого комітету

Ніжин: відбулось засідання виконавчого комітету 11:18

17 вересня відбулося чергове засідання виконавчого комітету під головуванням міського голови Анатолія Лінника.

Чернігів: офіційно відкрили клуб за місцем проживання

Чернігів: офіційно відкрили клуб за місцем проживання "Десна" 10:57

17 вересня, після капітального ремонту, офіційно відкрили клуб за місцем проживання «Десна», що розташований за адресою вул.П’ятницька, 49/1.

Відбулося засідання робочої групи з планування природоохоронних заходів обласного фонду охорони навколишнього природного середовища

Відбулося засідання робочої групи з планування природоохоронних заходів обласного фонду охорони навколишнього природного середовища 10:40

17 вересня заступник голови обласної ради Арсен Дідур провів чергове засідання робочої групи з планування природоохоронних заходів обласного фонду охорони навколишнього природного середовища Чернігівської області.