Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 24 березня, 04:49:51

Дівчина “приміряла” джинси й сміливо вийшла з магазину

17.05.2013   20:51Агенцiя

Не маючи коштів, аби розрахуватись за покупку джинсів, дівчина знайшла більш простий спосіб – винести їх на собі.

Нещодавно на Чернігівщині до правоохоронних органів надійшла заява від власниці магазину про зникнення з торгового залу джинсів. В ході проведення операції “Магазин” працівниками Ніжинського міського відділу спільно з співробітниками Ніжинського відділу Державної служби охорони було встановлено, що дану крадіжку скоїла 18-річна місцева жителька.

Дівчина зізналась, що реально оцінюючи брак коштів на даний товар, знайшла більш простіший спосіб… Оскільки в магазині були відсутні камери спостереження й на виході з торгового залу також немає приладів, які відстежують неоплачений товар, дівчина сміливо вдягла джинси й вийшла з магазину.

Тепер дівчині доведеться відповісти перед законом відповідно до ст. 185 Кримінального кодексу України.

Державна служба охорони вкотре нагадує подбати про надійний захист магазинів та радить скористатись охоронними послугами.


УДСО при УМВС України в Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Утвердження української національної та громадянської ідентичності: на чому фокусується Чернігівщина 16:21

Перше цього року засідання Координаційної ради з питань утвердження української національної та громадянської ідентичності провів днями заступник голови ОДА Іван Ващенко.

«Іноді люди просто не знають, з чого почати»: як працює фахівчиня із супроводу ветеранів та ветеранок Світлана Улянченко на Чернігівщині 15:40

Повернення з фронту — це початок нового етапу, у якому поруч із відновленням життя з’являється багато практичних питань: оформлення документів, отримання статусу, доступ до лікування, соціальних гарантій і виплат.

Як на Чернігівщині впроваджують реформу шкільного харчування 15:17

На Чернігівщині триває активна фаза впровадження обласної програми реалізації Стратегії реформування системи шкільного харчування на період до 2027 року, ініційованої Першою леді Оленою Зеленською

На Прилуччині поліцейські вилучили у зловмисника масштабні схрони з арсеналом зброї, боєприпасів та вибухівки 14:37

Оперативники та слідчі Прилуцького районного відділу поліції спільно з колегами управління карного розшуку та співробітниками відділу оперативно-пошукової роботи Північно-Центрального міжрегіонального управління Міністерства Юстиції викрили місцевого мешканця, причетного до незаконного обігу боєприпасів, та вилучили із трьох облаштованих ним схронів значний арсенал зброї: ящики з набоями до автоматичної зброї, гранатомети та тротилові шашки.

Від бізнесу до екології: про ключові напрямки соціально-економічного розвитку Чернігівщини – з профільним міністром 14:06

Економічні потреби регіону, працевлаштування ветеранів, агропромисловість, природоохоронні заходи – ключові теми робочої зустрічі команди ОВА з Олексієм Соболевим, міністром економіки, довкілля та сільського господарства України.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини