Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 23 жовтня, 06:59:23

Прокуратура Чернігівської області виявила порушення у роботі виконавчої служби

17.05.2013   14:16

Прокуратурою виявлено порушення вимог кримінально-виконавчого законодавства

Прокуратурою Чернігівської області проведено перевірки додержання органами державної виконавчої служби вимог кримінально-виконавчого законодавства, Законів України “Про виконавче провадження” та “Про державну виконавчу службу” при виконанні кримінального покарання у вигляді конфіскації майна.

Прокурорською перевіркою виявлено порушення вимог чинного законодавства майже у половині міськрайонних відділів ДВС області, а також в управлінні ДВС Головного управління юстиції у області.

Зокрема, зафіксовані факти зволікань при проведенні виконавчих дій державними виконавцями, під час забезпечення виконання вироків суду та реалізації вилученого майна, складанні актів про відсутність майна у засуджених, безпідставного направлення представниками ДВС подань до правоохоронних органів з метою притягнення боржників до кримінальної відповідальності, недотримання термінів відкриття та закриття виконавчих проваджень тощо.

За результатами проведених перевірок начальникам органів ДВС області внесено 8 документів прокурорського реагування з вимогою усунення виявлених порушень, причин та умов, що їм сприяли, та притягнення винних службових осіб до дисциплінарної відповідальності.
 

Останні новини Чернігівщини

Тривають заняття з офіцерами-авіанавідниками Армійської авіації Сухопутних військ ЗС України

Тривають заняття з офіцерами-авіанавідниками Армійської авіації Сухопутних військ ЗС України 12:38

На Чернігівщині тривають планові збори з поліпшення бойової підготовки офіцерів груп авіаційних навідників Армійської авіації Сухопутних військ ЗС України.

На порушників накладено штрафні санкції на загальну суму 105380 грн

На порушників накладено штрафні санкції на загальну суму 105380 грн 12:25

Рішенням адмінколегії тервідділення доведено, що ТОВ «АГРОФІРМА «СИЛЬЧЕНКОВЕ» (Талалаївський район) та ТОВ «АГРІТАЛ» (Талалаївський район) вчинили порушення, передбачене п.4 ч.2 ст.6 Закону України «Про захист економічної конкуренції» у вигляді антиконкурентних узгоджених дій під час проведення земельних торгів.

Міський голова Чернігова: компанія

Міський голова Чернігова: компанія "Євротек" має відчути свої зобов’язання перед містом 12:10

На ранковій нараді у муніципалітеті 22 жовтня керівник КП «Деснянське» Віктор Пригара повідомив, що підприємство має збитки через небажання компанії «Єворотек» (мережа магазинів «Союз» та «Квартал») заключати договори з благоустрою прилеглої території. І також не компенсує витрати КП за благоустрій.

Капела бандуристів ім. О.Вересая – перший учасник “Бандурного абонементу”

Капела бандуристів ім. О.Вересая – перший учасник “Бандурного абонементу” 11:50

У серії творчих програм обласного філармонійного центру фестивалів та концертних програм 20 жовтня з’явився новий проєкт - “Бандурний абонемент”.

У Чернігові поліцейські затримали лідерку та учасників місцевого наркокартелю

У Чернігові поліцейські затримали лідерку та учасників місцевого наркокартелю 11:16

Внутрішня безпека НПУ викрила організовану злочинну групу, яка займалася виготовленням та збутом опію ацетильованого в особливо великих розмірах на території Чернігова.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини