Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 26 листопада, 11:34:15

В Управлінні МВС України в Чернігівській області відбулася розширена оперативна нарада

17.05.2013   09:29

Нарада обговорила проблемні питання організації роботи міськрайвідділів внутрішніх справ області на пріоритетних напрямках оперативно-службової діяльності за 4 місяці року та визначила перспективи

На засідання розширеної оперативної наради УМВС в області були запрошені перший заступник, заступники начальника Управління, начальники галузевих служб УМВС, начальники міськрайвідділів внутрішніх справ та їх заступники - начальники слідчих відділень, начальники кримінальної міліції та начальники міліції громадської безпеки.

Відкрив нараду начальник УМВС України в Чернігівській області генерал-майор міліції Олександр Михайлик. Він звернув увагу присутніх на необхідність належного відомчого контролю з боку керівників органів досудового розслідування за неухильним дотриманням встановлених вимог щодо своєчасного та об'єктивного внесення до єдиного реєстру досудових розслідувань відомостей про кримінальні правопорушення. З цього ж питання виступив і перший заступник начальника Управління - начальник слідчого управління Олександр Любарець.

Заступник начальника Управління - начальник кримінальної міліції УМВС Олексій Литвишко зупинився на аналізі результатів роботи органів внутрішніх справ області з протидії незаконному обігу наркотичних засобів, психотропних речовин та прекурсорів. Зазначив, що за звітний період на території області з незаконного обігу було вилучено близько 35 кілограмів наркотичних засобів та психотропних речовин.

У своєму виступі заступник начальника Управління - начальник міліції громадської безпеки Едуард Гребенюк коротко висвітлив проблемні питання, які на даний час є актуальними і потребують уваги керівництва Управління зокрема профілактика самогоноваріння та незаконного обігу металобрухту дільничними інспекторами міліції. Поставив завдання начальникам міськрайвідділів області спільно з керівниками підрозділів ДАІ провести аналіз аварійності, на основі якого вжити відповідних заходів профілактичного характеру в тому числі попередження аварійності на пасажирському транспорті. З метою попередження дитячого дорожньо-транспортного травматизму напередодні і під час літніх канікул організувати проведення відповідних профілактичних заходів.

Розширена нарада розглянула низку організаційних та практичних заходів проведених на пріоритетних напрямках захисту економіки. Зокрема, це стосується викриття фактів хабарництва та корупції.

Присутні заслухали питання стану комплектування підрозділів особовим складом, в тому числі залучення кандидатів з числа цивільної молоді для навчання у вищих навчальних закладах МВС України та прийом і направлення працівників міліції на початкову підготовку.

Наприкінці засідання начальник УМВС України в Чернігівській області генерал-майор міліції Олександр Михайлик, підбиваючи підсумки розширеної оперативної наради, поставив кожному керівникові міськрайвідділу конкретні завдання та наголосив на неухильному дотриманні службової дисципліни і законності.'

Останні новини Чернігівщини

Робота є на підприємствах легпрому

Робота є на підприємствах легпрому 10:43

Традиційно однією з провідних галузей економіки Чернігівщини є легка промисловість.В області зареєстровано понад 382 суб’єкти господарювання легпрому. Незважаючи на теперішній непростий воєнний період, підприємства працюють і потребують кваліфікованих кадрів. Знайти потрібних працівників допомагає служба зайнятості.

Напрямки діяльності міста на 2023 рік визначені. Але чим житиме Чернігів, в першу чергу, залежатиме від безпекової ситуації

Напрямки діяльності міста на 2023 рік визначені. Але чим житиме Чернігів, в першу чергу, залежатиме від безпекової ситуації 10:10

Забезпечувати функціонування міста в умовах війни, продовжити відновлювати пошкоджені об'єкти інфраструктури, сприяти стабільному функціонуванню економіки. Це кілька з пріоритетних напрямків, за якими планує жити та працювати Чернігів протягом наступного року. Вони визначені проєктом Програми економічного та соціального розвитку на 2023-й, який погодили на засіданні виконавчого комітету 24 листопада.

Скасовано рішення про ліквідацію п’яти шкіл на Чернігівщині

Скасовано рішення про ліквідацію п’яти шкіл на Чернігівщині 10:05

Господарським судом Чернігівської області задоволено позови прокурорів про визнання незаконними та скасування рішень органів місцевого самоврядування про ліквідацію п’яти загальноосвітніх шкіл у Корюківському та Прилуцькому районах.

Надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, зареєстровані в області за минулу добу

Надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, зареєстровані в області за минулу добу 09:32

Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 1 аварійну ситуацію на мережах життєзабезпечення та 3 пожежі. Внаслідок цих подій постраждала 1 особа.

 В Чернігівському пологовому будинку запрацювала цитогенетична лабораторія.

 В Чернігівському пологовому будинку запрацювала цитогенетична лабораторія. 09:27

Лабораторія цитогенетики займається діагностикою хромосомної патології, проводить каріотипування подружніх пар, дітей, пацієнтів з проявами хромосомних синдромів та каріотипування абортивного матеріалу з використанням різних методів диференційного забарвлення. Вона оснащена сучасним обладнанням та комп’ютерною програмою «Luciа».