Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 15 жовтня, 08:09:55

Відбулася прес-конференція на тему запобігання квартирним крадіжкам

15.05.2013   12:00

Вчора в прес-службі УМВС України в Чернігівській області відбулася прес-конференція за участю заступника начальника управління Державної служби охорони при УМВС Андрія Чумакова. Темою зустрічі з журналістами стала проблема запобігання квартирним крадіжкам і як міліція це зробить, але за гроші.

Тема особливо актуальна напередодні сезону літніх відпусток, коли більшість заміжніх людей намагаються виїхати з задушливих та розпечених сонцем міських багатоповерхівок та поніжитися на морському узбережжі або, принаймні, відпочити на природі десь у сільській глибинці.

Міліція попереджає - "Саме в цей період і активізуються квартирні злодії так звані "домушники"!

За словами Андрія Чумакова: "з початку 2013 року на території області  від квартирних крадіжок постраждали близько 130 їх власників. І хоча значну кількість цих злочинів розкрито, але не завжди можна повернути вкрадене та відновити відчуття безпеки. Квартирні злодії, як правило, ретельно готуючись до крадіжки, вивчають об'єкт, який збираються обікрасти. Часто своєрідними підказками для них є нові вікна, кондиціонер, спліт-система, престижна іномарка у господаря тощо. Залізні двері і безліч замків зазвичай не стають перешкодою для зловмисника, адже професійні злодії мають безліч відмичок та універсальних ключів, за допомогою яких без перешкод проникають до вашої приватної власності.

Квартирна крадіжка кається УМВС України в Чернігівській області - один з найбільш масових видів злочинів, які, до того ж, погано розкриваються. Тому експерти радять людям самим подбати про збереження свого майна і встановити новітні коштовні сигналізації та системи відеоспостереження".

Як переконливий доказ наводиться інформація, що протягом 2012 та 2013 років до жодної оселі, що знаходяться під надійною охороною ДСО, не посягали зловмисники.

Департамент Державної служби охорони при МВС України розпочав всеукраїнську бізнес-акцію "Квартира під охорону". Бо іншим нічого не гарантують…
Є один лише плюс - у період з 15 травня по 15 червня підрозділи ДСО зможуть взяти ваше житло під охорону за половину вартості монтажних послуг. Але лише монтаж.. Це як станок бритви майже безкоштовно, а леза….

Останні новини Чернігівщини

UA: Радіо Промінь мовитиме відтепер на FM-частотах у Чернігові, а UA: Радіо Культура - в  Ніжині

UA: Радіо Промінь мовитиме відтепер на FM-частотах у Чернігові, а UA: Радіо Культура - в Ніжині 08:07

За результатом конкурсу Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення Суспільне радіо отримало рекордну за останні роки кількість FM-частот. Тепер UA: Українське радіо, UA: Радіо Промінь та UA: Радіо Культура мовитимуть ще на 87 FM-частотах.

Набрав законної сили вирок щодо особи, яка обвинувачувалась у

Набрав законної сили вирок щодо особи, яка обвинувачувалась у "фейкових" повідомленнях про мінування 07:57

Відділом підтримання обвинувачення в суді прокуратури Чернігівської області спростовані безпідставні твердження апеляційної скарги сторони захисту щодо необхідності пом’якшення покарання особі, яка двічі завідомо неправдиво повідомляла про замінування будівель міста Чернігова.

Чернігівська поліція встановила осіб, які розприскали газ в школі

Чернігівська поліція встановила осіб, які розприскали газ в школі 07:54

Співробітники Чернігівського відділу поліції провели низку заходів, які допомогли їм встановити, хто вчора розприскав газ у школі № 21.

Серед сільських жителів Чернігівщині, 55% становлять жінки

Серед сільських жителів Чернігівщині, 55% становлять жінки 07:46

До Міжнародного дня сільських жінок.

15 жовтня - Міжнародний день сільських жінок

15 жовтня - Міжнародний день сільських жінок 07:42

Те, що лягає на плечі деяких наших жінок, то з чим вони інколи віртуозно справляються, приводить багатьох представників протилежної статі в почуття глибокого здивування і поваги. Це ми, як правило, розмірковуємо про представниць населення міських районів, а що говорити про жінок, яким випало щастя проживати поза міських зручностей і широкої інфраструктури?

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини