Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 18 жовтня, 10:44:43

Благодійність, доброчинність – це безкорисливе надання допомоги тим, хто її потребує

15.05.2013   08:41Агенцiя

З квітня 2013 року в Україні розпочато програму “Банк добрих справ” ініційовану АБ “Укргазбанк” та Фундацією імені князів-благодійників Острозьких.

В рамках програми благодійні фонди та громадські організації об’єднались у Всеукраїнську мережу “Врятуймо добру людину!”. У Чернігівській області цю мережу представляє громадська організація “Центр прогресивної молоді “Апельсин”.

Як повідомлялося раніше, 04 квітня 2013 року до МГО ЦПМ “Апельсин” звернулась Яковенко Світлана Миколаївна з проханням допомогти зібрати кошти на реабілітацію своїх дітей – Владислава та Мирослави. Близнятам 12 років, лікарі поставили діагноз – ДЦП важкого ступеня. Курси реабілітації потрібно проводити не менше двох разів на рік. З побутовими та лікувальними проблемами родина справляється самостійно, але знайти двічі на рік по 12-15 тис. грн. майже неможливо.

Цього року перший курс реабілітації починається 20 травня. Щоб діти змогли поїхати, необхідно було зібрати 13 000 грн.

Персоналом та волонтерами МГО ЦПМ “Апельсин” було розроблено стратегію залучення благодійних пожертв, проведено три вуличні акцій зі скриньками, а також широку інформаційну кампанію в мережі Інтернет.

За час проведення акції було зібрано 7 915 грн. 67 коп. Мати близнят – Яковенко Світлана своїми силами зібрала кошти, щоб заплатити за реабілітацію доньки Мирослави. За рахунок програми “Врятуймо добру людину” було сплачено за реабілітацію Владислава, а також за харчування обох дітей на час перебування у реабілітаційному центрі “Здоров’я”.

Висловлюємо щиру подяку волонтерам акції, а також всім благодійникам м. Чернігова, які в скрутні економічні часи залишають в своєму серці місце для співчуття, милосердя та щедрості! Саме завдяки невеликим пожертвам, однак великій кількості чернігівських благодійників, діти отримали можливість пройти курс реабілітації.

Програма продовжується тому, що вже восени Мирослава і Влад потребують другого курсу реабілітації.

За детальною інформацією звертайтесь до Ірини Черенько (067)9458330, (063)7062660, (0462)93-00-13, cpmapelsin@mail.ru

Останні новини Чернігівщини

Щодо захворюваності на кір. Офіційно

Щодо захворюваності на кір. Офіційно 10:34

З початку епідемічного підйому захворюваності на кір в області зареєстровано 1196 випадків захворювання (підозри) на кір.

Ніжин: відбулось засідання виконавчого комітету

Ніжин: відбулось засідання виконавчого комітету 10:28

У малій залі виконавчого комітету Ніжинської міської ради відбулося засідання виконавчого комітету під головуванням міського голови Анатолія Лінника.

"Живописні переливи" 10:07

17 жовтня у МЦБ ім. Л.Забашти відбулося відкриття персональної виставки Алли Дякончук «Живописні переливи».

Чернігівський ТІЦ відповідає міжнародному стандарту ISO-14785

Чернігівський ТІЦ відповідає міжнародному стандарту ISO-14785 09:44

Чернігівському туристично-інформаційному центру (ТІЦ) виповнюється рік. Заслуженим подарунком до першої річниці стало здобуття сертифікату на відповідність стандарту ISO-14785.

Облрада продовжує співпрацювати із сім’ями полеглих захисників Чернігівщини та відстоювати їх інтереси і права

Облрада продовжує співпрацювати із сім’ями полеглих захисників Чернігівщини та відстоювати їх інтереси і права 09:35

Голова обласної ради Ігор Вдовенко зустрівся з матерями та дружинами загиблих у зоні проведення АТОООС героїв Чернігівщини, членкинями громадської організації «Родина воїна».