Рятувальники здійснюють пошуки 2-х зниклих чоловіків, як перевернулись на човні
07-го травня о 18:35 до Управління Держслужби з надзвичайних ситуацій у Чернігівській області надійшло повідомлення про те, що на річці Десна біля с. Ул’янівка Чернігівського району потонули двоє чоловіків.
Для надання допомоги по пошуку були залучені співробітників Держслужби з надзвичайних ситуацій в області, працівники Управління охорони використання і відтворення водних біоресурсів та регулювання риб в Чернігівській області, та водолази.
Як з’ясувалося, зі слів свідків, близько 5-ї години ранку 7-го травня 4-ро чоловіків на швидкості натрапили на підтоплену корягу чи дерево та їх викинуло з човна. Двоє чоловіків власноруч вибралися на берег, але двох інших, 48-річного та 34 річного чоловіків на даний час розшукують.
Станом на 08:00 10-го травня обстежено акваторію р. Десна в районі ймовірного перекидання на 3,5 км нижче за течією, берегову лінію - правий та лівий береги на відстані 11,5 км. Надається психологічна допомога родичам зниклих. На даний час пошуки тривають. На місці працює оперативна група Управління ДСНС у Чернігівській області.
Останні новини Чернігівщини
У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області презентували сервіс податкового супроводу ветеранського підприємництва 12:25
Сьогодні у Чернігові в Офісі податкових консультантів презентували нову послугу для захисників та захисниць України - податковий супровід ветеранського підприємництва.
Земельні питання, підготовка до опалювального сезону та міжнародна співпраця: підсумки 47-ї сесії 10:04
В суботу, 2 травня, відбулася 47-ма сесія Чернігівської міської ради VIII скликання. Участь у пленарному засіданні взяли 28 депутатів і депутаток.
Поліція розслідує обставини смертельної ДТП в Чернігівському районі 10:01
Поліцейські розслідують кримінальне провадження за фактом дорожньо-транспортної пригоди, внаслідок якої загинула неповнолітня.
4 травня: цей день в Україні і світі 09:59
День 1531 Російська агресія - Day 1531 Russian aggression