Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 18 листопада, 19:56:03

Карети для хворих

10.05.2013   10:53Агенцiя

Пацієнтів Чернігівської обласної психоневрологічної лікарні відтепер возитимуть на процедури сучасними автомобілями швидкої допомоги. Дві сучасні санітарні машини подарували закладу італійці. Це вже десята карета швидкої допомоги, яку на Чернігівщину привезли з Італії.

На Чернігівщину італійці приїхали великою делегацією. Гостей медпрацівники закладу зустрічали за українським традиціями – хлібом і сіллю. Куштував коровай мер північного італійського міста Сереньо – Джачінто Маріані. Він покинув мерські справи, взяв відпустку і очолив делегацію. Зі стрічкою через плече, яка представляє кольори країни, а також гербом міста Сереньо, яке цього разу протягнуло руку допомоги хворим закладу, мер передав вітання всім мешканцям Чернігівської області. Навіть пожартував, що друзів у нього вже більше в Україні, ніж в Італії.

Після дружніх обіймів, а також вітальних слів, італійці разом з головним лікарем психоневрологічної лікарні Володимиром Ященком перерізали стрічку і передали медикам ключі від санітарних машин. Ну а для того, аби карети швидкої допомоги використовували як найменше, їх облили шампанським.

Італійська благодійна організація “Жест для них” працює в України вже близько десяти років. Стільки ж співпрацює з обласним відділенням Дитячого фонду України і допомагає Чернігівщині. Перший проект якраз і починали на території психоневрологічної лікарні. Тоді завдяки італійським партнерам тут реконструювали дитяче відділення. Цього разу італійці виконали ще одне прохання працівників закладу – вони подарували дві сучасні карети швидкої допомоги. Адже оновлення парку тут проходить вкрай рідко, а реально працюючих машин залишилось лише п’ять.

На території області це вже десята санітарна машина, яку подарували італійці. І навіть попри те, що не всюди гостей зустрічають дружелюбно, адже цього разу делегації довелося аж три доби стояти на українському кордоні, італійці пообіцяли приїхати знову. В їх планах вже у цьому році – допомогти встановити лабораторію для швачок, а також обладнання для кухарів у профтехучилищах Чернігова.

http://chodtrk.com.ua/?p=9360

Останні новини Чернігівщини

В ОДА має функціонувати сектор внутрішнього аудиту

В ОДА має функціонувати сектор внутрішнього аудиту 15:20

18 листопада відбулась щотижнева понеділкова нарада голови облдержадміністрації Андрія Прокопенка з керівниками структурних підрозділів ОДА.

На концерті звучала скрипка майстра XII століття Гварнелі

На концерті звучала скрипка майстра XII століття Гварнелі 14:59

Східноєвропейський національний університет ім.Лесі Українки започаткував проект «Мюзик темпус» метою якого є презентація української музичної культури у світовому просторі та співпраця з іноземними виконавцями. Також презентація невеликих міст України.

Упродовж минулого тижня рятувальники ДСНС 25 разів залучались до ліквідації надзвичайних подій

Упродовж минулого тижня рятувальники ДСНС 25 разів залучались до ліквідації надзвичайних подій 13:35

Упродовж минулого тижня з 11 по 18 листопада щоденно в пожежно-рятувальних підрозділах Управління ДСНС України у Чернігівській області знаходилось на цілодобовому чергуванні 191 чоловік особового складу, 58 одиниць основної та спеціальної техніки.

Ніжин: щотижнева оперативна нарада

Ніжин: щотижнева оперативна нарада 13:04

Відбулася щотижнева оперативна нарада під головуванням першого заступника міського голови Ніжина з питань діяльності виконавчих органів ради Григорія Оліника.

У Чернігові наступного року з міського бюджету фінансуватимуться 19 громадських організацій міста

У Чернігові наступного року з міського бюджету фінансуватимуться 19 громадських організацій міста 12:58

На підтримку 19 громадських організацій Чернігова наступного року з міського бюджету буде спрямовано загалом 3,619 млн грн. Відповідний проект Програми підтримки громадських організацій погодив виконавчий комітет Чернігівської міської ради 18 листопада.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини