Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 28 вересня, 11:43:12

Міліція Чернігівщини забезпечила порядок у День Перемоги

09.05.2013   14:02

На Чернігівщині офіційні заходи з нагоди святкування 68-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні пройшли без порушень громадського порядку, міліція несе службу в місцях масового відпочинку громадян в посиленому режимі. В Чернігові в сквері імені Миколи Попудренка до братської могили воїнів-визволителів поклали квіти керівництво обласної державної адміністрації, обласної та міської рад, керівництво УМВС України в Чернігівській області, ветерани, чернігівці й гості міста.

Далі колона рушила вулицями Чернігова до Пагорбу Слави, де розташований меморіальний комплекс пам'яті Невідомого солдата.

Під час мітингу-реквієму біля підніжжя Пагорбу Слави голова Чернігівської обласної державної адміністрації Володимир Хоменко, голова обласної ради Анатолій Мельник та міський голова Олександр Соколов від імені всіх чернігівців висловили ветеранам щиру вдячність за їх подвиг, за мирне небо над нашими головами.


В урочистостях взяли участь тимчасово виконуючий обов'язки начальника УМВС України в Чернігівській області підполковник міліції Олександр Любарець, члени Колегії УМВС.

Високопосадовці, ветерани, правоохоронці, жителі міста вклонилися могилі Невідомого солдата, прогримів військовий салют, була відправлена заупокійна панахида за всіма загиблими у Великій Вітчизняній війні.

Загалом в офіційних заходах взяли участь близько 10 тисяч чернігівців та гостей міста. Охорону громадського порядку та спокій громадян в місцях проведення урочистостей та на шляху руху колони забезпечили близько 200 співробітників міліції.

Аналогічні масові заходи з нагоди 68-ї річниці Великої Перемоги відбулися в багатьох населених пунктах Чернігівщини. Міліція всюди забезпечувала належним чином громадський порядок.

Завдяки якісно проведеній організаційно-методичній та профілактичній роботі в рамках підготовки до всенародного свята, а також сумлінному несенню служби міліціонерами безпосередньо під час масових заходів, жодних правопорушень допущено не було.

Останні новини Чернігівщини

У Михайло-Коцюбинській територіальній громаді на Чернігівщині запрацювала поліцейська станція 09:42

27 вересня у селищі Михайло-Коцюбинське відкрили поліцейську станцію.

У Чернігові вшанували пам'ять загиблих захисників України 09:35

Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко разом із родинами загиблих військовослужбовців у російсько-українській війні вшанували пам'ять наших захисників і захисниць, які віддали своє життя за незалежну Україну.

Влада робить усе можливе для повернення полонених — уповноважена Президента з питань забезпечення прав захисників України у Чернігові

Влада робить усе можливе для повернення полонених — уповноважена Президента з питань забезпечення прав захисників України у Чернігові 09:28

У період із лютого по вересень цього року правоохоронними органами Чернігівської області зареєстровані кримінальні провадження за фактами безвісного зникнення 193 військовослужбовців та представників інших воєнізованих формувань України.

Шевченківці на «Вересневих самоцвітах» у місті Кропивницький

Шевченківці на «Вересневих самоцвітах» у місті Кропивницький 09:24

Історія творчих контактів Чернігівського драмтеатру ім. Т.Г.Шевченка з Кіровоградщиною має глибоке коріння. В далекому 1926 р. у м. Зінов’євськ (колишній Єлисаветград, нині Кропивницький) на базі будинку культури заводу «Червона зірка» був створений Робітничо-селянський український пересувний драматичний театр імені Т.Г. Шевченка, який у 1933 р. за наказом Наркомпросу направили для обслуговування населення новоутвореної Чернігівської області.

Топ-10 актуальних високооплачуваних вакансій на Чернігівщині

Топ-10 актуальних високооплачуваних вакансій на Чернігівщині 09:21

Шукаєте роботу з високим заробітком? У базі вакансій обласної служби зайнятості є й високооплачувані.