Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 12 листопада, 14:36:31

Прокуратура не допустила виселення пенсіонера з квартири

03.05.2013   08:18

За активної позиції прокуратури області захищено житлові права пенсіонера за віком, інваліда 3 групи та малолітньої дитини.

Ухвалою апеляційного суду області залишено в силі рішення суду першої інстанції, яким відмовлено у задоволенні позову ПАТ “Чернігівоблбуд” про виселення родини чернігівців з квартири. Судом встановлено, що дане житло родина отримала у користування на підставі ордеру ще у 1997 році.

Прокуратурою області постійно вживаються заходи щодо захисту житлових прав людей, чиї помешкання, так само як квартира пенсіонера, під час приватизації державного майна увійшли до статутного фонду підприємства “Чернігівоблбуд”.

Тільки з початку поточного року за втручання прокуратури області попереджено вже три таких виселення.

Останні новини Чернігівщини

Служба зайнятості допомагає здобути затребувану на ринку праці професію

Служба зайнятості допомагає здобути затребувану на ринку праці професію 13:36

А чи знаєте ви, що в службі зайнятості можна безкоштовно здобути нову професію чи підвищити кваліфікацію? Протягом січня-жовтня 2019 року на Чернігівщині майже 3 тисячі безробітних громадян скористалися цією можливістю.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 09:32

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 11 листопада до 8:00 12 листопада 2019 року.

На трасах Чернігівщини цьогоріч буде встановлено 11 демпферних систем

На трасах Чернігівщини цьогоріч буде встановлено 11 демпферних систем 09:16

Продовжуємо впроваджувати сучасні підходи у безпеці дорожнього руху. Цьогоріч на автошляхах державного значення Чернігівської області буде встановлено одинадцять демпферних систем - амортизаційних пристроїв, що слугують для мінімізації наслідків ДТП та збереження життя людей.

Розширюється виробництво енергії з альтернативних джерел

Розширюється виробництво енергії з альтернативних джерел 09:02

В Україні встановлено 70 МВт біогазових установок (47 МВт працюють на агровідходах, 23 МВт – на сміттєзвалищах). Про це повідомили в Держенергоефективності.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини