Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 3 грудня, 06:04:38

Солдати замість служби ночами працювали вантажниками

26.11.2011   19:53Агенцiя

Чернігівські контрактники кілька місяців безкоштовно працювали на приватному підприємстві.

Українських солдат-контрактників замість служби в армії відправили працювати вантажниками. 13 військовослужбовців полку зв'язку Сухопутних військ ЗСУ у Чернігові безкоштовно займалися вантажними роботами з понеділка по п'ятницю з 20.00 до 07.00 ранку. Трудилися солдати на приватному підприємстві з травня до жовтня 2011 року. Вдень вони з відома командування частини на службі були відсутні, до несення нарядів не залучалися. За цим фактом військовий прокурор Чернігівського гарнізону порушив кримінальну справу за ознаками злочину, передбаченого ч. 1 ст. 423 Кримінального кодексу Україні.

Факти використання військовослужбовців для завдань, не пов'язаних з військовою службою, також встановлені в навчальному центрі Повітряних Сил ЗСУ в місті Василькові Київської області та інших військових частинах, повідомляє прес-служба ВП ЦР Україні.

Крім того, були встановлені факти позастатутних взаємовідносин між військовими. Зокрема, військова прокуратура Житомирського гарнізону порушила відразу чотири кримінальні справи щодо військовослужбовців строкової служби розвідувальної роти однієї з військових частин ЗСУ за ознаками злочину, передбаченого ч. 2 ст. 406 Кримінального кодексу Україні.

«Соціальний і правовий захист військовослужбовців та їх сімей є і залишатиметься одним з пріоритетів діяльності військової прокуратури Центрального регіону України», - заявив керівник ОП ЦР, державний радник юстиції 2 класу Микола Голомша.

В цілому в 2011 році військовими прокурорами гарнізонів Центрального регіону України у сфері соціального і правового захисту військовослужбовців та членів їх сімей, у тому числі охорони здоров'я, порушено 64 кримінальні справи, внесено 758 актів прокурорського реагування, за результатами розгляду яких притягнуто до дисциплінарної відповідальності 683 посадових особи, відшкодовано 6,7 млн. грн.

http://www.segodnya.ua/news/14314302.html

Останні новини Чернігівщини

Служба зайнятості пропонує роботодавцям співпрацю і запрошує скористатися комплексом безкоштовних послуг 14:45

Основні з них: підбір кадрів на засадах рекрутингу, професійне навчання безробітних під конкретні робочі місця; підвищення конкурентоспроможності працівників шляхом отримання ваучера на навчання; навчання жінок «чоловічим» професіям, різні компенсаційні програми, суспільно-корисні роботи.

 Чернігівщина — серед лідерів зі збирання зернових

Чернігівщина — серед лідерів зі збирання зернових 11:03

В області триває збір урожаю. Місцеві аграрії демонструють одні з найвищих показників за обсягами валового збору зернових і зернобобових культур, забезпечивши Чернігівщині друге місце серед регіонів України.

Чернігівські боксерки вибороли золото й бронзу на Кубку України серед жінок-еліти у Львові 10:35

Вітаємо наших спортсменок із вдалим виступом на Кубку України з боксу серед жінок-еліти, який проходив у Львові з 24 до 29 листопада!

 В обласній філармонії презентували виставу «НАСскрізь». Актори – ветерани та ветеранки Хмельниччини

В обласній філармонії презентували виставу «НАСскрізь». Актори – ветерани та ветеранки Хмельниччини 09:44

«НАСскрізь» – це вистава Хмельницького обласного академічного музично-драматичного театру імені М.Старицького. Її унікальність в тому, що акторами є ветерани та ветеранки російсько-української війни. Режисер-постановник проєкту – також ветеран – Дмитро Гусаков.

У Чернігові другий рік поспіль реалізується соціальний проєкт «Долоньки тепла. Подаруй свято дитині воїна»

У Чернігові другий рік поспіль реалізується соціальний проєкт «Долоньки тепла. Подаруй свято дитині воїна» 09:42

У Чернігові другий рік поспіль триває соціальний проєкт «Долоньки тепла.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини