Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 15 квітня, 06:00:53

Військові пожежники Чернігівщини готуються до "гарячої" пори

25.04.2013   13:57

Про це повідомив начальник служби пожежної безпеки (м.Чернігів) Північного територіального відділу пожежної безпеки підполковник Олександр Мерцалов.

- З настанням теплої  пори зростає ймовірність виникнення пожеж на військових складах, арсеналах та сховищах, - сказав підполковник Олександр Мерцалов.  – Для того, аби пожежні підрозділи військових частин були готові до ліквідації стихій, з особовим складом проводяться пожежно-технічні навчання.

Так, на 332-му арсеналі ракетного озброєння та боєприпасів озброєння Збройних Сил України, що в місті Прилуки на Чернігівщині, пожежна рота відпрацювала дії по гасінню умовної пожежі на майданчику відкритого зберігання боєприпасів. За легендою пожежно-технічних навчань, технічний працівник арсеналу помітив вогонь на території зберігання ракетного озброєння, миттєво сповістив чергового частини і пожежний підрозділ та самостійно приступив до ліквідації пожежі. До нього приєдналися працівники, які також знаходилися на території військової частини. За  лічені хвилини військові вогнеборці прибули на місце події та, за допомогою армійської пожежної техніки АЦ-40 та ГПМ-54.01, локалізували умовне вогнище.

- Дії працівників  та пожежників військової частини  були злагодженими та впевненими, - повідомив підполковник Мерцалов.  – Особовий склад пожежної роти успішно справився із гасінням умовної пожежі на майданчику відкритого зберігання боєприпасів та готовий до виконання завдань в реальних умовах.

Як далі зазначив офіцер, пожежно-технічні навчання проводитимуться  й на інших складах та арсеналах Збройних Сил України. Вже незабаром масштабні навчання за участю військових пожежників та підрозділів Державної служби України з надзвичайних ситуацій відбудуться на Сумщині.

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 185 нових випадків COVID-19

Виявлено 185 нових випадків COVID-19 20:47

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 14 квітня в області зафіксовано 185 нових випадків COVID-19.

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 275 осіб

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 275 осіб 12:46

За інформацією Чернігівського обласного центру громадського здоров’я, станом на 14 квітня в області вакцинація від коронавірусу охопила 7411 осіб.

Відбулася презентаційна зустріч-воркшоп

Відбулася презентаційна зустріч-воркшоп "Дорога смаку Чернігівщини" 12:00

12 березня за участі експертів проєкту ЄС "Підтримка розвитку системи географічних зазначень в Україні" та представників міжнародної спільноти Slowfood в Чернігові відбулася презентаційна зустріч-воркшоп "Дорога смаку Чернігівщини" як інструмент розвитку сільських територій".

Триває ліквідація тіньового обігу нафтопродуктами

Триває ліквідація тіньового обігу нафтопродуктами 11:30

13 квітня відбулося чергове засідання робочої групи щодо запобігання нелегальному обігу та незаконній торгівлі нафтопродуктами на території області.

Лікарі під час онлайн-брифінгу розповіли про особливості та перебіг етапів вакцинації від COVID-19

Лікарі під час онлайн-брифінгу розповіли про особливості та перебіг етапів вакцинації від COVID-19 11:11

13 квітня відбувся онлайн-брифінг, на якому медичні експерти відповіли на найпоширеніші питання лікарів та громадян щодо вакцинальної кампанії.