Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 26 січня, 09:55:33

Чернігівський облавтодор намагався сплатити мільйонний борг не грішми, а творчими розробками прокурора

25.04.2013   12:50Агенцiя

Чернігівський облавтодор намагався через суд скасувати договір із ТОВ «Резерв-Ойл», якому винен більше мільйона гривень за поставку бітуму та пічного палива у 2009-2011 роках.

Про це свідчить рішення Господарського суду Дніпропетровської області.

Від імені дочірнього підприємства «Укравтодору» до суду звернувся дніпропетровський транспортний прокурор. Свої вимоги він обґрунтував тим, що фірма у жовтні 2008 року продала Чернігівському облавтодору товар вартістю 12 млн грн., право власності на який гарантувала неправдиво.

Прокуратура припускає, що бітум і пічне паливо могли бути предметом застави за кредитом, який фірма взяла у банку «Київська Русь». За доводами прокуратури, ТОВ «Резерв-Ойл» було неспроможне виконати кредитні зобов’язання власними силами, відтак куплений облавтодором товар міг бути предметом застави.

У травні-серпні 2012 року суди перших двох інстанцій відмовилися визнавати недійсним договір поставки, укладений із ТОВ «Резерв-Ойл». Вони не побачили порушень у діях фірми, яка з березня 2009 року по листопад 2011 року справно постачала облавтодору товар відповідно до договору. Натомість облавтодор сам порушував його умови, заборгувавши ТОВ «Резерв-Ойл» 1,38 млн грн.

Вищий господарський суд в грудні відправив справу на новий розгляд до Господарського суду Дніпропетровської області. Своє рішення ВГСУ мотивував тим, що попередні суди не встановили, зокрема, дійсний характер відносин між сторонами, а також «які саме дії – помилка чи обман – могли сприяти можливості недійсності правочину».

Втім, госпсуд у квітні цього року відмовив прокуратурі в задоволенні позову. Він вказав, що прокуратура не довела наявності умислу в діях фірми щодо введення в оману облавтодору, та сам факт обману. Більше того, суд вказав, що поповнення обігових коштів відповідачем за рахунок кредиту банку з метою придбання товару та подальшої його реалізації, не суперечить нормам чинного законодавства.

http://nashigroshi.org/2013/04/25/oblavtodor-namahavsya-splatyty-miljonnyj-borh-ne-hrishmy-a-tvorchymy-rozrobkamy-prokurora/

Останні новини Чернігівщини

На дистанційне навчання у Чернігові будуть переводити класи, де хворіє понад 30% учнів, і школи, де більше 50% таких класів

На дистанційне навчання у Чернігові будуть переводити класи, де хворіє понад 30% учнів, і школи, де більше 50% таких класів 08:57

Рішенням міської Комісії з питані техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, прийнятим сьогодні, 25 січня, встановлені критерії для переведення шкіл та окремих класів у Чернігові на дистанційне навчання у зв’язку з захворюваністю учнів.

На Чернігівщині оголошено конкурсний відбір на 40 посад поліцейських офіцерів громади

На Чернігівщині оголошено конкурсний відбір на 40 посад поліцейських офіцерів громади 08:54

Оголошено відбір на посади поліцейських офіцерів громади з обслуговування 32-х територіальних громад у всіх районах Чернігівської області.

Поліція Чернігівщини повідомила мешканцю Сновська про підозру у підпалі церкви та скоєнні крадіжок

Поліція Чернігівщини повідомила мешканцю Сновська про підозру у підпалі церкви та скоєнні крадіжок 08:50

Співробітники Корюківського відділу поліції викрили мешканця Сновська, який підозрюється у підпалі церкви та скоєнні низки крадіжок з храму та господарств місцевих мешканців.

Корюківську РДА очолить Іван Ващенко

Корюківську РДА очолить Іван Ващенко 08:35

Відповідне розпорядження №5/2022-рп Президент України Володимир Зеленський підписав 25 січня.

В’ячеслав Чаус у Сновську: перспективи училища, проблеми гімназії та міст на капремонті

В’ячеслав Чаус у Сновську: перспективи училища, проблеми гімназії та міст на капремонті 08:32

Свій робочий візит у Сновську громаду голова Чернігівської облдержадміністрації В’ячеслав Чаус розпочав із відвідування закладів освіти — Сновського вищого професійного училища лісового господарства та міської гімназії.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини