Росіянин вивозив з України ікону
У міжнародний пункт пропуску “Сеньківка”, що на Чернігівщині легковий автомобіль “Міцубіші” прибув вчора. Автівкою залишав Україну 55-річний громадянин Росії.
Для проходження контролю чоловік обрав смугу руху “зелений коридор”, тим самим показуючи відсутність заборонених предметів чи речей. Проте при цьому водій помітно нервував.
Саме тому, виходячи з аналізу ризиків було ініційовано здійснення поглибленого огляду транспортного засобу. У ході проведення додаткової перевірки прикордонники Чернігівського загону спільно з працівниками митниці в багажнику знайшли ікону. Вона була з металу та мала ознаки старовини.
Наразі знахідку вилучено та буде направлено на експертизу, після чого прийматиметься правове рішення.
Останні новини Чернігівщини
«Стійке населення»: Фонд «Партнерство за сильну Україну» реалізовуватиме на Чернігівщині нову ініціативу 12:10
До жовтня 2027 року на Чернігівщині триватиме впровадження ІІ фази програми «Партнерство за сильну Україну». Йдеться, зокрема, про швидке реагування на надзвичайні ситуації, відновлення соціальної інфраструктури, стабільну роботу підприємств житлово-комунального господарства та підтримку економічної стійкості.
російські дрони атакували державні установи на Чернігівщині 12:08
Сьогодні вранці російські дрони атакували Прилуцьку міську раду та податкову у Новгород-Сіверському.
Надзвичайні події в області за останню добу 12:01
Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 3 пожежі.
Чернігівські стрільці вибороли низку нагород на чемпіонаті України у Львові 11:58
З 30 березня до 04 квітня у Львові відбувся чемпіонат України зі стрільби кульової серед спортсменів 2006 року народження та молодших.
Дві срібні нагороди Олександра Лісогора на Континентальному кубку SLAVIC CUP у Словаччині 11:57
З 28 до 29 березня у Словаччині відбувся Континентальний кубок з лижних гонок SLAVIC CUP (міжнародні змагання FIS).